in

Now You See Me 3 Filmi Resmen Geliyor

Now You See Me 3 ile Sihirbazlar Çetesi geri dönüyor. Lionsgate, serinin devam yapımı için düğmeye bastı ve senaryo hazırlıkları başladı.

Now You See Me 3

Now You See Me 3 filmi Lionsgate tarafından onaylandı. Sihirbazlar Çetesi yeni bir soygun için birkaç yıllık aradan sonra sahalara geri dönüyor.

2013 yılında gösterime giren ve kadrosunda Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Michael Caine ve Morgan Freeman gibi birçok ünlü oyuncuyu barındıran Now You See Me; küresel çapta oldukça iyi bir başarı elde etmişti. Dünya çapında 350 milyon dolar gibi bir gişe hasılatına ulaşan filmin 2016 yılında, The Second Act adıyla bir devam macerası da gelmişti. Her ne kadar izleyiciler ve eleştirmenler tarafından ilki kadar övgü alamasa da Daniel Radcliffe gibi kadrosuna kattığı yeni isimlerle yine benzer bir gişe hasılatı elde etmişti. Ve nihayet, 4 yıllık bir aradan sonra serinin devam filmi için düğmeye basıldı.

Now You See Me 3

Now You See Me 3 Konusu ve Çıkış Tarihi Belirlendi mi?

American Hustle ile En İyi Senaryo dalında Oscar Adayı olan Eric Warren Singer, yeni maceranın senaristi olarak açıklandı.

Lionsgate Sinema Filmi Grubu Başkanı Nathan Kahane, Singer ile ilgili şunları söyledi:

“Eric illüzyon ve sihirbazlık sanatları konusunda her zaman büyülendiğini belirtmiştir. Şimdi de Now You See Me’nin mitolojisini konu alan ve The Four Horsemen ekibinin geri dönen orijinal oyuncu kadrosu ve yeni karakterlerle yepyeni bir seviyeye iten harika bir hikâyeyle geldi.”

Now You See Me 3, ilk iki filmden tanıdığımız asıl kadroyu korurken izleyiciye yeni karakterler de sunacak. Ünlü illüzyonistlerden Jonathan Bayme ve kurucusu olduğu Theory 11 şirketi de film yapımcıları ve senariste illüzyon ve sihirbazlık konusunda destek verecek.

Now You See Me 3

Yapımcılar Bobby Cohen ve Alex Kurtzman da bir kez daha yapımcı isimler olarak serideki yerlerini alacaklar. Ancak filmin nasıl bir konuya sahip olacağı ya da ne zaman çıkacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı. Ayrıca yönetmen koltuğunda kimin olacağına dair de bilgi verilmedi.

Serinin ilk iki yapımını sizler nasıl bulmuştunuz? Sizce de yeni bir yapıma gerek var mıydı? Kayıp Rıhtım Forum üzerinden yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Spider-Man 3, Doctor Strange 2 ve Thor: Love and Thunder Filmlerinin Vizyon Tarihi Değişti

Kaynak: Deadline

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Oscar Kriterleri Koronavirüs

Oscar Kriterleri Koronavirüs Sebebiyle Yenilendi

Edepsiz Madam T - Hilda Hilst

Edepsiz Madam T: Brezilya Edebiyatının Mistik Kalemi Hilda Hilst İlk Defa Türkçede