in ,

Owen Wilson’ın Bob Ross Esintili Bir Karakteri Canlandırdığı “Paint” Filminden Yeni Fragman

Paint fragmanı paylaşıldı. Komedi türündeki yeni filmde Owen Wilson dünyaca ünlü ressam Bob Ross’a benzer bir karaktere hayat veriyor.

Paint Fragmanı
- Reklam -

Paint fragmanı yayınlandı. Owen Wilson, başrolünde olduğu yeni komedi filminde ünlü ressam Bob Ross’u andıran bir karakteri canlandırıyor.

Yeni komedi filminde Owen Wilson, kendine has fısıltı ve sanatsal becerisiyle otuz yıldır Vermont’un en iyi resim sergisine ev sahipliği yapan efsanevi ressam Carl Nargle karakterine hayat veriyor. Brit McAdams tarafından yazılan ve yönetilen filmde Wilson dışında Ciara Renée, Michaela Watkins, Wendi McLendon-Covey ve Stephen Root gibi isimler yer alıyor.

Filmin vizyona girmesine bir ay kala, yapımcı stüdyo IFC Films, Wilson’ın oynadığı ilginç komedi için yeni bir fragman yayınladı.

- Reklam -

Görüntüler, sanatın doğası ve özverili bir adamın hayatını konu alan prestijli bir film gibi başlıyor. Hataların nasıl güzel bir portreye yol açabileceği üzerine resimle meditasyon yapan Carl’ın sakin anlatımı gözüküyor. Küçük yaratıcılık ve felsefe eyleminin tanıdığı neredeyse herkese ve çok daha fazlasına nasıl neşe getirdiğini ve Bob Ross’a ne kadar benzediği görülüyor. Kendini “yumuşak dilli bir rock yıldızı” olarak tanımlayan karakterin aslında bir aziz olmadığı ise fragmanın ilerleyen kısımlarında ortaya çıkıyor.

Yayınlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Paint Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Film, ressam Bob Ross hakkında bir biyografi olmasa da, Wilson’ın karakterinin ünlü sanatçıdan ilham aldığı tanıtımlarda da ortaya çıkıyor. Ayrıca oyuncunun fısıltılı sesi ve karakteri için 1980’lerin harika kıyafetlerinden permalara kadar kostüm tasarımı da Ross’un benzersiz tarzına uygun görünüyor.

- Reklam -

Hem Ross hem de Wilson’ın komik bir şekilde adlandırdığı Carl Nargle, her ikisi de kamuya açık TV kanalı PBS’de yayınlanan, görünüşte aynı popüler eğitici resim programlarının başında yer alıyor. Ancak iki mutlu ressam arasında Nargle’a yeterince bireysellik kazandıran çeşitli farklılıklar var. Ross’un özel hayatından nadiren söz eden çok özel biri olması, Nargle’ın geçmişinin çoğunun tamamen kurgusal olduğu anlamına da geliyor.

Paint Fragmanı Owen Wilson Bob Ross

Film, 7 Nisan 2023 tarihinde IFC Films aracılığıyla sinemalarda gösterime girecek ve ardından AMC+ üzerinden dijitalde yayınlanacak. Paint’in ülkemizde sinemalarda gösterilip gösterilmeyeceği ise henüz belli değil.

Paint fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Tüm Galaksileri Birbirine Bağlayan Şok Dalgaları Keşfedildi

Evrendeki Tüm Galaksileri Birbirine Bağlayan “Kozmik Ağ”da Devasa Şok Dalgaları Tespit Edildi

Andy Serkis Yeni Yüzüklerin Efendisi Filmleri

Andy Serkis, Yeni “Yüzüklerin Efendisi” Filmlerine Katılmaya Sıcak Baksa da Bir Şartı Var