in

Aquaman 2 Filminde Kral Orm Atlantis’e Geri Dönüyor

İlk filmde Kral Orm karakterini canlandırmış olan Patrick Wilson, Aquaman 2’da da yer alacağını onayladı.

patrick wilson aquaman

İlk filmde Kral Orm karakterini canlandırmış olan Patrick Wilson, Aquaman 2’da da yer alacağını açıkladı. Jason Momoa’nın canlandırdığı Arthur Curry’nin üvey kardeşi olan Kral Orm, ilk filmde Atlantis’in başındaydı ve Yedi Deniz’in tamamına hükmetmeyi istiyordu. Bunu da su altı krallıklarını kendi hükümdarlığı altında bir araya getirerek ve yeryüzüne karşı savaş açarak yapmayı planlamıştı.

The Phantom of the Opera, The Alamo ve Hard Candy gibi filmlerde yer alan Patrick Wilson, Zack Snyder’ın Watchmen filmindeki Nite Owl karakteri ile adını duyurmuş ve daha sonra Insidious ve The Conjuring gibi korku yapımlarında yer almıştı.

Wilson, yer aldığı Midway adlı film ile ilgili verdiği bir röportajda Aquaman 2’dan da bahsetti ve Atlantis’e döneceğini belirtti. Kral Orm ile ilgili kendisine biraz bilgi verildiğini ancak yeni filme nasıl dâhil olacağını bilmediğini söyledi. Yönetmen James Wan’ın Aquaman 2 ilgili fikirlerinin filmi daha da ileri götüreceğini de ekledi.

Aquaman 2 Hazırlıkları Sürüyor

patrick wilson aquaman

Aquaman 2 ile ilgili çalışmalar ise ilk filmin bitiminde başlamıştı. James Wan, ileride farklı hikayeler oluşturabilmek için ilk filmde özellikle bazı konularda boşluklar bıraktığını da söylemişti. Jason Momoa dışında Yahya Abdul-Mateen II’nin Black Manta karakteri ile kadroda yer alacağı geçen ay açıklandı. Bunun dışında David Leslie, Johnson-McGoldrick ve Jason Momoa’nın birlikte yazdığı hikâyenin tamamlandığı da onaylandı.

Aquaman 2’nin, 16 Aralık 2022 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.

Peki, yeni film hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce ilki kadar değer görecek mi?

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Aquaman’in DC S nema Evreni Hakkında Bize Düşündürdüğü “Keşke…” ile Başlayan 4 Cümle

Kaynak: Screen Rant

Oyla!

Melin Arda

1990 doğumluyum ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Mitoloji başta olmak üzere edebiyat, müzik ve yabancı diller ile ilgileniyorum. Çeviri yapmak ve dizi/film seyretmek bu alanları bir araya getirdiği için oldukça keyifli geliyor. Bunları yaparak ve seyahat ederek farklı hayatları ve bakış açılarını görmeyi seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


    1. Filmde ana kötü Blackmanta sanırım. Ama, bu sefer konu Flashpoint gibi işlenebilir.
Edward Carey

Edward Carey: “Dünya Kurmak Müthiş Bir Eğlence”

Nickelodeon Netflix

Nickelodeon, Netflix İçin Orjinal İçerikler Üretecek