in

Robert Pattinson Batman’in Sesi Hakkında Konuştu

The Batman filminin yeni yıldızı Robert Pattinson, karakterin sesiyle ilgili kimden ilham aldığını ve kıyafeti giymenin ne kadar utandırıcı olduğuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Robert Pattinson
Robert Pattinson

2021 yılında beyaz perdeye girmesi beklenen The Batman filminde yarasa adamı canlandıracak olan Robert Pattinson; The Lighthouse’da beraber oynadığı Willem Dafoe’nun sesinden etkilendiğini belirtti. Batman’in sesi daima onun karakterini yansıtan bir etken olduğundan elbette ki bu konu serinin hayranları için ayrı bir önem taşıyor.

Willem’in sesini Batman karakteri için oldukça ilham verici bulduğunu söyleyen Pattinson, karakteri canlandırırken çıkaracağı sesin Willem’in The Lighthouse filmindeki sesine oldukça benzer olacağını belirtti.

Pattinson, Batman Kıyafetini Giymenin Utandırıcı Bir Deneyim Olduğunu Söyledi

Geçen aylarda Variety’ye bir röportaj veren Pattinson; Batman rolünü oynamak hakkında bunun film olarak yaptığı en çılgınca şey olabileceğini söylemişti. Ayrıca Batman kostümünü giymenin de dönüştürücü bir deneyim olduğunu belirtmişti. Bu hissi, anında güçlü hissetmeye başlıyorsunuz diyerek açıklayan Pattinson; kostümün içine girmenin çok zor olduğunu ve onu giymek için bu kadar uğraşmanın her ne kadar güzel hissettirse de aynı zamanda utandırıcı bir deneyim olduğunu belirtmişti.

Devamında beş insanın onu kostümün içine sokmaya çalıştığını ve bunun için aktörün vücudunu deyim yerindeyse kostümün içine bastıra bastıra ittiklerini söyleyen aktör; bu hissi kalçaları bacaklarına doğru beş kişi tarafından itilmesine rağmen güçlü ve sert hissettiğini belirterek dile getirmişti.

Robert Pattinson’ın canlandırdığı Batman, Paul Dano’nun canlandırdığı The Riddler ve Zoe Kravitz’in canlandırdığı Catwoman karakteri ile yüzleşecek. Filmin oyuncu kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Film, 25 Haziran 2021’de vizyonda olacak.

Oyla!

Halil Oğulcan Karamağara

Bir sürpriz yumurtanın içinde, 1994 yılında, İstanbul'da düşmüşüm annemin karnına. Mesela ağlamamışım doğduktan sonra. Tabii sonradan arayı kapattım. Şu anda Tekirdağ, Namık Kemal Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyor, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Anime, dizi ve film izlemeyi çok severim. Okumayı da. Arada kendimi oyun oynamaya kaptırdığım da olmuyor değil. En çok da büyünce yazar olmak istiyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Lütfen rica ediyorum bari bu sefer Batman’in maskesinde gözü beyaz olsun yahu. BvS filminde ki gibi. Ve lütfen Penguen ve Riddler değil adam gibi bir düşman olsun. Joker imkansız ama ben hayal etmeye devam edicem. :smile:

cbs evil

CBS, Yeni Dizilerinin Devam Etmesini İstiyor

google yapay zeka koku

Yapay Zeka Kokuları Ayırt Edebilecek