in ,

Amazon’un İlk Türk Yapımı “Rüyanda Görürsün” Oldu: Murat Boz ve Burcu Özberk’li Filmden Fragman Yayınlandı

Rüyanda Görürsün fragmanı yayınlandı. Amazon’un Prime Video servisinde yer alacak ilk Türk işinde, başroller Murat Boz ve Burcu Özberk’e ait.

Rüyanda Görürsün Fragman - Amazon Prime Video İlk Türk Yapımı
- Reklam -
- Reklam -

Rüyanda Görürsün fragmanı görücüye çıktı. Amazon, Prime Video adlı dijital yayın servisindeki ilk Amazon Türkiye Original yapımını tanıttı. Filmin yönetmenliği Cemal Alpan imzasını taşıyor.

Netflix ile başlayan dijital yayın platformları furyası, dünyanın dört bir yanından devasa şirketleri bir bir kendi servislerini açmasıyla devam etmişti. Platformlar, giriş yaptıkları ülkelerde yayınladıkları yerel içeriklerle de kitlelerini farklı seviyelere ulaştırmayı başarmıştı. Netflix, Hakan: Muhafız ile başlattığı Türkiye orijinal içerikleri yolculuğunda Bir Başkadır ve Sıcak Kafa gibi olumlu eleştiriler alan işler de yayınlamayı bilmişti.

Şimdi ise 2020 yılında Türkiye’de yayına başlayan Amazon’un Prime Video servisi ilk Türkiye orijinal içeriğini yayınlamaya hazırlıyor. Rüyanda Görürsün adını taşıyan film, romantik komedi türünde olacak.

- Reklam -

Rüyanda Görürsün Fragman - Amazon Prime Video

Yönetmen koltuğunda, ilk uzun metraj deneyimini yaşayan Cemal Alpan’ın yer aldığı filmin senaryosu Umut Açıkalın (Aşk, Mantık, İntikam), Ferhat Ergün (4N1K: Yeni Başlangıçlar) ve Serhat Solmaz (Bozkır) imzalarını taşıyor.

Yapımın başrollerinde müzisyen kimliğinin yanı sıra Hadi İnşallah, Kardeşim Benim, Dönerse Senindir gibi yapımlarda aktör olarak da yer almasıyla tanınan Murat Boz ile Direniş Karatay, Güneşin Kızları ve Afili Aşk’tan Burcu Özberk yer alıyor.

Rüyanda Görürsün Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Fragman şu sözler eşliğinde paylaşıldı:

- Reklam -

“Ya her şey bir rüyaysa? Murat Boz ve Burcu Özberk ile Türkiye’deki ilk Amazon Original yapımında buluşma zamanı!”

Filmin oyuncu kadrosunda Boz ve Özberk’e Ekin Mert Daymaz, Devrim Yakut, Şerif Erol, Feridun Düzağaç ve Uğur Uzunel gibi isimler eşlik ediyor.

Rüyanda Görürsün Fragman - Amazon Prime Video İlk Yerli Yapım

Rüyanda Görürsün Filminin Konusu

Yapım, aşka ve evliliğe inanmayan Engin (Murat Boz) ve Pelin (Burcu Özberk) karakterlerini bir rüyada bir araya getiriyor. Partide karşılaşan ikili, ne olduğunu hatırlamadıkları bir gecenin ardından kendilerini iki yıldır evli oldukları bir rüyanın içinde buluyor. İlk başlarda birbirlerine tahammül etmekte güçlük çeken Pelin ve Engin; kâbustan uyanmanın türlü yollarını ararken aynı zamanda yaşadıklarının da etkisiyle birbirlerine giderek bağlanıyorlar.

Rüyanda Görürsün filmi 3 Şubat 2023 tarihinde Prime Video kütüphanesindeki yerini alacak.

Sizin bu yapımdan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, bizleri Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Chronicles of Amber Dizi Oluyor

Roger Zelazny’nin Dünyaca Ünlü Fantastik Klasiği “Amber Yıllıkları” Dizi Oluyor

2023'te Yayınlanacak Anime Yapımları

2023’ün Gözden Kaçırılmaması Gereken Anime Yapımları