in

Ryan Reynolds Green Lantern’e Geri mi Dönüyor?

Deadpool’un yaratıcısı Rob Liefeld, Ryan Reynolds’u tekrar Green Lantern olarak görmek istiyor.

Green Lantern filmi kimilerince kötü çizgi roman uyarlamalarında ilk üçe girer. Kimilerince dediğim muhtemelen çizgi roman camiasının %95‘ini oluşturmakta. Bu yüzden aynı ekiple yeni bir Green Lantern filminin geleceği şimdiye kadar hep dalga konusu olmuştu. Ancak Deadpool‘un yaratıcısı Rob Liefeld tam olarak da bunu istiyor!

Deadpool’un yanında bazı diğer Marvel karakterlerinin de yaratıcısı olan Liefeld, Twitter’da bir mesaj atarak Reynolds’un Green Lantern rolüne tekrar bürünmesini istediğini dile getirdi. Liefeld’a göre bu hareket, film ve karakter hakkında yıllardır yapılan kötü yorumları sonlandıracak.

“Yemin ederim ki Ryan’ı yeniden Green Lantern olarak görmeyi çok isterim. Bence bu pozitif geri dönüş alacaktır. Hem de Deadpool 2’nin jenerik sonrası sahnesine rağmen. Büyük bir olay olabilir, söyleyeyim.”

Muhtemelen Reynolds’un bu olaydan haberi bile yok zira kendisi geçtiğimiz yıl filmin bütün halini hiç görmediğini dile getirmişti. Yeni bir Green Lantern filmi kimilerince kötü yorumlanacak, gereksiz bir iş gibi görünebilir ancak DC Sinematik Evreni açısından ele alındığında yeşil kostümlü kahramanımız önemli bir parça ve evren genişletilecekse bu karakterin öyle ya da böyle sinemaya eklenmesi gerekiyor. Ryan Reynolds neden tekrar bu karaktere bürünmesin ki? Bir devam filmi yerine yepyeni bir filmden bahsediyorum elbette.

Ryan Reynolds, Deadpool rolünü Green Lantern’ın devam filminin iptal edilmesi sayesinde almıştı. Belki de zaman bizleri tekrar kendisini yeşiller içinde gösterecek.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Oyla!

Burak İpek

Özellikle bilimkurguya ve çizgi romanlara bayılır. Çizgi romanlara girişi Dylan Dog, bilimkurguya aşkı ise Dune serisi ile başladı. 7 yaşından beri bilgisayarla ve elektronik aletlerle iç içe yaşamayı seçerek göbeğini büyüttü. Düşüncelerini başkalarıyla tartışmak adına Kayıp Rıhtım’da yazılar yazıyor.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for HowardTheDuck HowardTheDuck dedi ki:

    Yeniden Hal Jordan olma ihtimali yok Ryan Reynolds böyle bir riski almaz büyük ihtimalle bu rolü tekrardan oynamayı hiç düşünmemiştir bile Rob Liefeld boş yapmış

  2. Avatar for narpal narpal dedi ki:

    Adam Ryan Reynold sevmeyip kariyerini bitirmek istiyor olabilir. Green Lantern esprileri nerdeyse Dünyayı Kurtaran Adam kadar oldu.

  3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Bu film zaten Ryan Reynolds’ın içinde bir ukte olarak kaldı. Adamın yemediği eleştiri kalmadı. Halbu ki çok iyi bir Hal Jordan olmuştu bana göre. Film kötüydü sadece. Ya da zamansız diyelim o daha doğru olur. Dc’nin kronoloji hatasının bedelini ödedi adam. Bu film için çok erkendi bence. Süperman, Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman ve Green Lantern olarak gitmeliydi sıra. Sonrasında da Justice League filmi gelmeliydi. Ama hata yapıldı. Benim düşüncem Ryan Reynolds bu riske girip filmi çekebilir. Ama rahatsızlığı buna izin verir mi bilemem. Kendisi daha önce “Dc de en çok Wally West’i oynamak isterim ama o tren çoktan kaçtı” demişti. Dc evrenini kapatmış. Zaten çok başarılı bir Deadpool var karşımızda. Gerek var mı bilmiyorum. Bi taraftan da bu popülerliğini kullanıp GL filmi de çekebilir. Hiç belli olmaz :smiley:

Kayıp Rıhtım Okurları 2018’in EN’lerini Belirliyor!

Wonder Woman 1984’ün Çekimleri Tamamlandı