Spider-Man 3 Filminin Çekim Tarihi Açıklandı

Spider-Man 3 çekimlerinin başlangıç tarihi Tom Holland tarafından açıklandı. Marvel Sinematik Evreni'nin bir parçası olarak devam edecek yapımda ön hazırlıklar sürüyor.

Spider-Man 3 film çekimlerinin başlangıç tarihi belli oldu. Marvel Sinematik Evreni’nin önemli bir parçası haline gelen Tom Holland’lı Örümcek Adam serisi, Disney ve Sony ortaklığında üçüncü defa beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor.

MCU’nun en sevilen karakterlerinden biri olarak sinemada üçüncü kez boy gösteren Spider-Man, yeni serinin üçüncü filmiyle bir kez daha karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz yıl ikinci film Spider-Man: Far From Home’un vizyona girmesi sonrası Disney ve Sony arasında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle kısa bir süre de olsa karakterin yolları Marvel ile ayrılmıştı. Ancak bu ayrılık kısa sürmüş, mahallemizin dost canlısı komşusu Örümcek Adam, yuvaya geri dönmüştü.

Spider-Man 3 Tom Holland

Yeni anlaşmaya göre Tom Holland tarafından canlandırılan Örümcek Adam, Marvel Sinematik Evreni’nde geçen bir film daha yapacaktı. Özellikle ikinci filmin sonu birçok soru işaretiyle bitmişken serinin aynı isimler tarafından Marvel Stüdyoları’nda çekilecek olması birçok hayranı rahatlatmıştı. Bu yıl ön prodüksiyonu başlayan film için nihayet bazı somut gelişmeler var.

Spider-Man 3 Çekimleri Temmuz Ayında Başlayacak

Holland’lı Peter Parker versiyonu ilk olarak 2016 yılında gösterime giren Captain America: Civil War filminde gözükmüş ve o tarihten itibaren büyük bir hayran kitlesi kazanmıştı. O günden beri farklı zamanlarda açıklamalar yapan Tom Holland bazen gizli kalması gereken bilgileri de paylaşarak hayranları mutlu etmişti. İşte bu isim geçtiğimiz günlerde Inquirer.net’e konuştu ve Spider-Man 3 çekimlerinin Temmuz 2020’de başlayacağını söyledi. Tarihle ilgili olarak daha önce de bazı söylentiler vardı ancak Holland tarafından ilk kez doğrulanmış oldu.

Tom Holland Spider-Man 3

Film çekimleri ilk olarak Atlanta’da başlayacak. Ardından İzlanda da dahil olmak üzere birçok farklı yerde üretim devam edecek. Holland, filmin çekim başlangıcını duyurmasının yanı sıra Spider-Man 3 senaryosunu da “kesinlikle delice” olarak nitelendirdi ve Zendaya’nın Michelle “MJ” Jones olarak geri döneceğini söyledi.

Henüz alt başlığı resmi olarak açıklanmayan Spider-Man 3 filminin Türkiye vizyon tarihi ise 16 Temmuz 2021 olarak açıklandı. Elbette bu tarih önümüzdeki günlerde ertelemeye maruz kalabilir.

GÖZ ATIN  Avengers: Endgame Yazarları, Ragnarok Filminden Sonra Bambaşka Bir Thor Bulmuşlar!

Vizyona girmeye hazırlanan filmlerin bile çekimleri tamamlandığı halde neredeyse bir yıl sonrasına atılan vizyon tarihlerine baktığımızda sizce Corona Virüsü endişesiyle çekim tarihleri ertelenir mi? Peki üçüncü film için konunun ne olmasını isterdiniz? Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Avengers: Endgame Yönetmenleri ile Obama Ailesi Ortak Film Yapacak

Kaynak: Screen Rant
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Spider-Man 3 Filminin Çekim Tarihi Açıklandı

Spider-Man 3 çekimlerinin başlangıç tarihi Tom Holland tarafından açıklandı. Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olarak devam edecek yapımda ön hazırlıklar sürüyor.

Başa dönün