in

Spider-Man 3 Çekimleri Başladı: Senaryoyla İlgili Oyunculardan İlk Tepkiler

Spider-Man 3 çekimleri sonunda başladı! Filmin yıldızlarından Jacob Batalon, senaryoyu okuduktan sonraki tepkisini paylaşarak hayranları şimdiden meraklandırdı.

Spider-Man 3 senaryosu
- Reklam -
- Reklam -

Spider-Man 3 çekimleri sonunda başladı ve yavaş yavaş yeni bilgiler de geliyor. Geçen sene yaşanan krizde karakterin Marvel Sinematik Evreni’ndeki geleceği tehlikeye girmiş, aktörlerin de yardımıyla bu kriz aşılarak üçüncü film için geri sayım başlamıştı. Aylar ilerledikçe film şekillenmeye başladı.

Bir sızıntıyla filmin adının Spider-Man: Home Run olacağını duymuştuk. Aynı sızıntıda Michael Cox’un Daredevil karakterinin de filmde boy göstereceği iddia ediliyordu. Cox ilerleyen günlerde Daredevil’la ilgili bilgileri yalanlamış, hayallerimizin bir kısmını suya düşürmüştü. Filmin adıysa henüz resmi olarak açıklanmadı.

Geçen aylarda filmin detaylarıyla ilgili daha çok bilgiye sahip olduk. Filmde Benedict Cumberbatch’ın Dr. Strange’i boy gösterecekti. Daha da ilginci Sony’nin çektiği The Amazing Spider-Man serisinde Electro karakterini oynayan Jamie Foxx’un da filme katılacağını öğrendik.

- Reklam -

Şimdi de filmin senaryosunun ulaştığı aktörler filmle ilgili ağzımıza bal sürmeye başladı. Tom Holland geçen hafta Twitter’ından yaptığı bir paylaşımda filmin senaryosunu barındıran iPad’in eline geçtiğini göstermiş, geçmişte ağzından kaçırdığı spoiler’lara da değinen bir video çekmişti. Aktör, bu kez aynı sorunların yaşanmayacağını iddia ediyor.

Spider-Man 3 Filminde Ned Karakteri Önemli Bir Rol Oynayacak

Spider-Man 3 senaryo

Bir büyük sürpriz de Ned karakterini oynayan Jacob Batalon’dan geldi. Ned karakterini iki Örümcek-Adam filmi Homecoming ve Far From Home’da görmüştük. Ayrıca Avengers: Infinity War’da da küçük bir rolü vardı. Filmlerin mizahi yönüne katkıda bulunan karakter Peter’ın dostu ve bazen de yardımcısı olarak filmlerde bulunuyordu. Karakterin üçüncü filmde çok daha büyük bir rolü olacağı dedikoduları vardı ve belli ki bu dedikodular gerçek: Batalon yeni filmdeki rolü için 46 kilo vermiş!

- Reklam -

Jacob Batalon’un Ned peruğuyla çekip Instagram’dan paylaştığı görselle karakterin geleceği için yapılan dedikodular güçlendi. Batalon’un karakteri Ned’in filmde kısa süreliğine Hobgoblin olacağı konuşuluyor.

Çizgi romanlarda Hobgoblin, Green Goblin’e hayran olan ve görünüşünü de ondan özenerek tasarlayan bir düşman. Ned karakteri de bir zamanlar beyin yıkanmasının sonucu olarak Hobgoblin olmuş fakat nihayetinde özüne dönmüştü. Filmde işler nasıl ilerleyecek hep birlikte göreceğiz.

Batalon senaryoyu okuduktan sonraki tepkisini paylaşarak da hayranları film için son derece heyecanlandırdı. Okudukları Batalon’u şaşırtmış gibi duruyor.

Jacob Batalon spider-man 3

Spider-Man 3‘ün yeni bir erteleme olmazsa Aralık 2021‘de sinemalarda olması bekleniyor.

Yeni Spider-Man filminden beklentileriniz neler? Görmek istediğiniz karakterler var mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.


* Sony, Crunchyroll’u İstiyor

Mehmet Çakıcı

1999'da Balıkesir'de doğdu. Küçük yaştan beri fantastik edebiyata ilgi duydu, büyüdükçe diğer edebiyatlara da yaklaştı. Şu sıralar İstanbul Üniversitesi'nde bu ilginin üstüne iyice düşüyor. Uzun bir süre araknofobinin nasıl yazıldığını öğrenemedi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Alp Buzulları

Alp Buzulları Eriyor: Arkeolojik Bir Acil Durumla Karşı Karşıyayız

Gölge - Eylül Ertaş

Seçkide 134. Sayı: “Gölge Öyküleri”