in

Spider-Man 3 Setinden İlk Fotoğraf: Maske İçinde Maske

Spider-Man 3 setinden ilk kare yayınlandı. Tom Holland, Far From Home’daki “maskeli” halini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Spider-Man 3 Örümcek Adam 3
- Reklam -
- Reklam -

Tom Holland, çekimleri resmen başlayan Spider-Man 3 setinden ilk kareyi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Sony ve Disney ortaklığında, Marvel Sinematik Evreni için hazırlanan Örümcek Adam serisinin üçüncü adımı için çekimler nihayet başladı. Geçen yaz Marvel Studios ve Sony Pictures, Holland’ın başrolünde olduğu Spider-Man serisi üzerine bir anlaşmazlık yaşamıştı. Bu anlaşmazlık sonucunda da Örümcek Adam’ın MCU yolculuğu son bulmuştu. Neyse ki hayranları korkutan bu durum kısa sürmüş ve baskılar sonucu iki dev şirket tekrar anlaşarak, karakterin bir süre daha evinde kalmasını sağlamışlardı. 2016 yılında çıkan Captain America: Civil War’dan beri bir parçası olduğu MCU’da kalması da herkesi mutlu etmişti.

Yeni yapılan anlaşmanın ardından, Spider-Man’in Marvel Sinematik Evreni’ndeki üçüncü solo macerası için hazırlıklar da hızlıca başladı. Hatta filmin çıkış tarihi de bu yılın başlarında, Temmuz 2021 olarak duyuruldu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi nedeniyle filmin vizyon tarihi de iki defa değişti.

- Reklam -

Spider-Man 3 Örumcek Adam

Salgın süreci devam ediyor olsa da, film ve dizi setleri tekrar başladı. Bu süreçte hızlıca Uncharted filmini tamamlayan Tom Holland, ara vermeden Spider-Man 3 filminin setine başladı. Serinin şu an için adı bilinmeyen yeni macerasında Holland’a Zendaya (Michelle Jones) ve Jacob Batalon (Ned Leeds) gibi önceki yapımlardan tanıdık isimler de eşlik edecek. Oyuncular da şu an birçok Marvel projesinin çekildiği Atlanta, Georgia’da bir araya geldi. Hatta senaryoyu okuduktan sonraki tepkilerini de sosyal medya hesapları üzerinden paylaştılar. Şimdi de Holland, Örümcek Adam 3’ün çekimlerinden bir “ilk bakış” olarak adlandırılacak kostümlü bir set fotoğrafı paylaştı.

Spider-Man 3 Yeni Vizyon Tarihi Aralık 2021 Olarak Açıklandı

Yıldız oyuncu, Spider-Man: Far From Home’daki süper kahraman kostümünü giymesinin yanı sıra ayrıca COVID-19’un yayılmasıyla mücadele etmek için filmin güvenlik protokollerine atıfta bulunarak üzerine bir yüz maskesi taktı. Yaptığı paylaşımda da bu duruma dikkat çekti.

“Bir maske tak, ben iki tane takıyorum…” açıklamasıyla paylaştığı set fotoğrafına aşağıdan göz atabilirsiniz.

- Reklam -

spider-man 3 tom holland set fotoğrafı

Beklenen yapımın çekimleri resmen başlamış olsa da şu an için senaryoya dahil bilgiler henüz çok az. Yine de yakın gelecekte yeni maceraya dair daha fazla bilgi edineceğiz gibi duruyor.

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man 3, yeni bir erteleme almadığı takdirde 17 Aralık 2021 tarihinde beyaz perdede olacak.

Yapımla ilgili teorilerinizi ve beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Mazotci Mazotci dedi ki:

    Maskception …

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Loki 2. Sezon Onayı

Loki 2. Sezon Onayını Erkenden Aldı

Absentium - Orkun Uçar

Absentium: Yazarın Dönüşü – Orkun Uçar’dan Bir Yazarın Sorgulatan Öyküsü