in

Spider-Man: Far From Home Kesilmiş Sahneleriyle Yeniden Sinemalara mı Geliyor?

Reddit’te yer alan bir iddiaya göre Spider-Man: Far From Home filmi kesilmiş bazı sahneleriyle birlikte Amerika’da yeniden gösterime girecek.

Spider-Man: Far From Home

Faz 3’ü bitiren MCU filmi Spider-Man: Far From Home (Örümcek Adam: Evden Uzakta) bir iddiaya göre kesilmiş bazı sahneleriyle birlikte ABD’nin İşçi Bayramı tarihinde ikinci kez sinemaları ziyaret edecek.

Hatırlayacağınız üzere Disney ve Marvel Stüdyoları, Avengers: Endgame’i tarihin en çok gişe hasılatı yapan filmi olması için tekrar sinemalara sürmüş ve istediğini de elde etmişti. Avengers: Endgame, Avatar’ı tahtından ederek hasılat konusunda birinci sıraya yükselmişti.

Ancak görünen o ki sinemalara geri dönen tek MCU filmi Endgame olmayabilir. Reddit’te “Natedoggcata” isimli bir kullanıcının iddia ettiğine göre Sony Pictures, İşçi Bayramı sırasında filmi Amerika’da tekrar gösterime sokacak. Yayınlanan gönderide Sony Pictures’ın şu anda sinemalarla görüşme halinde olduğu ve hepsinden destek beklediği yazılmış. Dünyanın birçok yerinde 1 Mayıs’ta kutlanan İşçi Bayramı Amerika’da her yıl Eylül’ün ilk pazartesi günü kutlanıyor. Yeniden gösterime girecek Spider-Man: Far Frome Home filminde, aynı Avengers: Endgame’de olduğu gibi kesilmiş bazı sahneler (Director’s Cut) yer alacak.

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home Yeniden Rekorlara Doğru

Spider-Man: Far From Home, yeniden beyaz perdeye gelmesiyle birlikte yerel pazarda 400 milyon dolar eşiğini geçebilir. Film şimdiye kadar dünya çapında 1 milyar 109 milyon gibi bir gişe hasılatı elde etmiş durumda. Ki 1 milyar dolar barajını aşan ilk Spider-Man filmi olmasını düşünürsek bu rakam hiç de fena değil.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Endgame ülkemizde tekrar gösterime girmemişti ve görünen o ki Spider-Man de sadece Amerika’da vizyona girecek. Ama diyelim ki Far From Home kesilmiş sahneleriyle birlikte ülkemizde de vizyona girdi. Tekrar gider misiniz? Ve filmi nasıl bulmuştunuz?

Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Spider-Man: Far From Home, Tüm Serideki En Fazla Hasılat Yapan Film Oldu

* Kahramanın Yolculuğu Ekseninde Harry Potter, Matrix ve Dahası

* Spider Man: Far From Home – Her Şey Daha Yeni Başlıyor

* Çizgi Roman Dünyasında Savunma Mekanizmaları

Kaynak: Comic Book

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Emrecan Emrecan dedi ki:

    İlerde sinema salonlarındaki bilet görevlisinin “Sadece 5 TL fark ile filminizin uzatılmış versiyonunu ister misiniz?” diye sormasından korkuyorum. :expressionless:

  2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Madem sahneleri dahil edecekler, niye sahneleri kesiyorlar ki ? Ticari kurnazlık mı dolandırıcılık mı anlam veremedim ben.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Atlantis

Atlantis Efsanesi Üzerine Kapsamlı Bir Çalışmaya Hazır Olun!

George Orwell

George Orwell Telifi Düşen Yazarlar Arasına Katılıyor