in ,

Ryan Reynolds ve Will Ferrell’lı Apple TV+ Müzikali “Spirited”dan İlk Fragman

Spirited fragmanı paylaşıldı. Apple TV+ için hazırlanan müzikal filmin başrollerinde Ryan Reynolds, Will Ferrell ve Octavia Spencer yer alıyor.

Spirited Fragmanı - Ryan Reynolds, Will Ferrell ve Octavia Spencer Başrolde

Spirited fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Ryan Reynolds, Will Ferrell ve Octavia Spencer’ın yer aldığı yeni Apple TV+ müzikal filmi, Noel temasıyla hayranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Charles Dickens’ın 1843 yılında yayımlanan ünlü romanı Bir Noel Şarkısı, eylemlerinin etrafındaki dünyayı nasıl olumsuz etkilediğini ortaya çıkarmak için Noel Geçmişi, Bugünü ve Geleceği ruhları tarafından ziyaret edilen Ebeneezer Scrooge adlı karakterin maceralarını konu ediniyor. Hikâyenin birçok unsuru, eski ortağı Jacob Marley’nin şimdi zincirlere sarılmış hayaleti tarafından erken ziyareti ve hayatı Scrooge’un babasına adil bir ücret vermesine bağlı hasta ve genç bir çocuk olan Tiny Tim’in karakteri de dahil olmak üzere ikonik hale geldi. Jim Carrey, Albert Finney ve Sir Michael Caine de dahil olmak üzere birçok oyuncu yıllar içinde Scrooge’u canlandırdı.

Spirited fragman ryan reynolds

Şimdi yaklaşan Spirited müzikali filminde de Ryan Reynolds, Şimdiki Zamanın Hayaleti’ni canlandıracak olan Will Ferrell’ın karşısında Ebeneezer Scrooge rolünü üstlenecek. Film, Daddy’s Home ile tanınan Sean Anders ve John Morris tarafından Anders’ın yönetmenliğinde ortaklaşa yazılan modernleştirilmiş bir yeniden anlatım olarak çıkacak. Filmin oyuncu kadrosunda ikili dışında ayrıca Sunita Mani, Patrick Page, Aimee Carrero, Joe Tippett, Marlow Barkley, Jen Tullock, P.J. Byrne ve Octavia Spencer da yer alıyor.

Filmle ilgili ilk fragman kısa süre önce Apple TV+ tarafından paylaşıldı. Ferrell ve Reynolds’ın step dansının silüetleri ile açılış yapan fragman, Ferrell’ın beceriksiz Ghost’unun Reynolds’ın gergin iş adamı Scrooge’a bir anlam vermeye çalışmasının öncülünü tanıtıyor. İkili, birbirlerini iğneleyici konuşmalar yaparken kendilerini tam bir Noel müzikalinin içinde bulur. Yaklaşık bir buçuk dakikadan oluşan fragmana hemen aşağıdan göz atabilirsiniz:

Spirited Fragmanı – Ryan Reynolds, Will Ferrell ve Octavia Spencer Başrolde | İZLE

(Fragmanı YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Spirited, 11 Kasım’daki sınırlı sinema gösteriminin ardından, 18 Kasım 2022 itibarıyla Apple TV+ üzerinden yayınlanacak.

Spirited fragman

Spirited müzikali için yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? İzlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Dungeons and Dragons 50 yıl belgeseli

Rol Yapma Oyunu “Dungeons & Dragons”ın 50. Yılına Özel Bir Belgesel Çekiliyor

Böyle Küçük Şeyler - Claire Keegan |

Booker Finalisti Claire Keegan’ın “Böyle Küçük Şeyler” Romanı Türkçe Raflarında