in

Star Wars 9’un Son Fragmanı Yayınlandı

Heyecanla beklenen Star Wars efsanesinin 9. filmi The Rise of Skywalker’dan son fragman yayınlandı.

star wars 9 son fragman

Star Wars macerasının dokuzuncu adımı The Rise of Skywalker (Skywalker’ın Yükselişi) için, film beyaz perdeye gelmeden önce son bir fragman daha yayınlandı.

Skywalker efsanesi nihayet tamamlanıyor. Disney’in Lucasfilm’i satın almasından sonra ilk 17 Aralık 2015 tarihinde çıkan ve Star Wars 7 olarak geçen The Force Awaken’dan (Güç Uyanıyor) bu yana neredeyse 4 yıl geçti. Ve Skywalker’ın artık son macerası olacak bu filmle birlikte macera nihayete erecek.

Filmin yönetmeni J.J. Abrams, geçtiğimiz günlerde son filmle ilgili olarak oldukça korktuğu belirten bir açıklama yapmıştı. Abrams sonların kendisini çok korkuttuğunu ve özellikle tatmin edici olmadığı takdirde izleyicileri duygusal olarak kaybedeceğini belirtmişti. Kendisi, yıllar sonra bile bu dokuz filmlik macerayı izleyenlerin baştan sona derli bir hikâye izlemesi gerektiğini vurgulamıştı.

Star Wars: The Rise of Skywalker’ın Çıkmadan Önce Son Fragmanı Yayınlanmış Oldu

Geçtiğimiz gün Star Wars’ın Twitter hesabından duyurulan fragman nihayet geldi. Fragman ilk olarak, Amerika’da  New York Jets ile New England Patriots’ın karşılıklı oynadığı maçın devre arasında gösterildi. Hatırlayacağınız üzere daha önceki iki film de National Football League müsabakaları sırasında ve devre arasında yayınlanmıştı.

Final yayınlanan son fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars 9: The Rise of Skywalker, 20 Aralık 2019 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Yıldız Savaşları’nda önemli macera sonra eriyor olsa da evrende geçen farklı filmler gelmeye devam edecek. Ayrıca Disney’in yeni çevrimiçi yayın platformu Disney+’ta da diziler yayınlanacak.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Güzel geldi bu fragman gözüme. İmparator muydu o, Skywalkerlar mıydı yoksa sonda? :smiley:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Yumuşak Dokulu Robotik

Yumuşak Dokulu Robotiğe Yeni Malzeme Geliştirildi

joseph mawle Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi’nin Kötü Adamı Belli Oldu