in ,

Korku Klasiği Teksas Katliamı’nın Devam Filminden Fragman Yayınlandı

Texas Chainsaw Massacre fragmanı yayınlandı. Netflix yapımı film, korku klasiği Teksas Katliamı’nın ikonik karakteri Leatherface’i geri getiriyor.

Texas Chainsaw Massacre fragmanı netflix

Texas Chainsaw Massacre fragmanı yayınlandı. Netflix bünyesinde izleyici ile buluşacak yapım 1974 yılında ilk vizyona giren Teksas Katliamı adlı korku klasiğinin devamı niteliğinde olacak. Evil Dead filminde görev alan Fede Alvarez yapımın senaryosunu kaleme alırken ödüllü yönetmen David Blue Garcia projenin başına geçiyor.

Netflix yeni filmi Teksas Katliamı için resmi fragmanını yayınladı. Leatherface korku saçmak için geri dönüyor. 1974 yapımı korku filminin 50 yıl sonrasını anlatacak yapım Leatherface’in karanlık yüzünü bir kez daha ortaya koyacak. Korku ‘slasher’ türünün kült eserleri arasında yer alan Texas Chainsaw Massacre ilk filminden sonra birçok devam filmiyle beyaz perdeye taşınmıştı. Gerçek olaylardan esinlenen ilk iki filmin yönetmenliğini Tobe Hooper yapmıştı.

Korku ve gerilim klasiğinin yeni uyarlaması, Teksas’ın ücra kasabalarını yeniden canlandırmak isteyen bir grup idealist genci konu alıyor. Hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak isteyen ekip, eski kasabada hiç beklemedikleri bir korku ile karşılaşıyor. Böylece 50 yıl boyunca saklandığı kasabanın davetsiz misafirleri Deri Surat’ı uyandırıyor ve işler içinden çıkılmaz bir hâl alıyor.

Teksas Chainsaw Massacre – Teksas Katliamı | Türkçe Altyazılı Fragman İZLE

Netflix’in yapımcılığını üstlendiği yeni Texas Chainsaw Massacre filmi, ilk yapımları hatırlatan kan ve gerilim yükünü ekrana taşımayı hedefliyor. Karanlık ve korku dolu bir atmosferde geçen yapım aynı zamanda küçük dokunuşlarla modern izleyiciyi de eski karakterlerle tanıştırmayı umut ediyor.

Bununla birlikte 1973 yılındaki ilk katliamdan sağ kurtulmayı başaran ve Olven Fouéré tarafından canlandırılan Sally Hardesty karakterinin intikam isteği ise senaryoya farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Yine de bu intikam öyküsü ve geçmişten gelen tanıdık karakterler konusunda Scream filmi de aynı yolu izlemişti. Dolayısıyla yine slasher tarzındaki iki filmin benzer temalarda ele alınması ilginç bir tercih olacak.

texas chainsaw massacre - teksas katliamı

Netflix’te yayınlanan filmin yapımcılığını orijinal filmin ekibi üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mark Burnham, John Larroquette, Alice Krige, Nell Hudson, Elsie Fisher, Olwen Fouéré ve Sarah Yarkin gibi isimler yer alıyor.

Teksas Katliamı 18 Şubat 2022 tarihinde Netflix bünyesinde izleyici ile buluşacak.

Siz Teksas Chainsaw Massacre serisinin en son filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: The Hollywood Reporter

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    ‘‘Ne kadar da genciz ve enerjiğiz! Hadi gidip sırayla ölelim.’’ :smiley:

  2. Avatar for _OZ _OZ dedi ki:

    Kült filmi çok seviyorum ya, en gizli favori filmim.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Loki 2. sezon

Loki 2. Sezon Çekim Tarihleri Belli Oldu

Euphoria 2. Sezon izlenme rakamları

Euphoria 2. Sezon İzlenme Rakamlarında İlk Sezonu İkiye Katladı