in ,

Netflix’in Zamanda Yolculuk Temalı Yeni Filmi “The Adam Project”ten Fragman

The Adam Project fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Ryan Reynolds, Mark Ruffalo ve Zoe Saldana’nın yer aldığı Netflix filmi yakında izleyiciyle buluşuyor.

The Adam Project fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

The Adam Project fragmanı paylaşıldı. Ryan Reynolds ve Mark Ruffalo gibi isimlerin başrolünde aldığı zamanda yolculuk temalı yeni Netflix filmi hızla yaklaşıyor.

Kısa bir süre önce oldukça başarılı yorumlar alan Free Guy filmi için bir araya gelen Reynolds ve Levy, zamanda yolculuğu konu alan The Adam Project filmiyle yeniden bir araya geldiler. Yeni projenin ilk adımları ise 2020 yılında atılmıştı.

İkilinin Netflix için hazırladığı zaman yolculuğu temalı film öncesi Reynolds, Netflix’in bir başka filmi olan ve platformda tüm zamanların en çok izlenen filmi unvanını kazananan Red Notice’de de Dwayne Johnson ve Gal Gadot ile rol aldı. Pek tabii bu başarı devam filmlerinin de kapısını araladı. Reynolds ayrıca 2022’de vizyona girecek olan tatil komedisi Spirited’te Will Ferrell ile birlikte rol alacak.

- Reklam -

Shawn Levy tarafından yönetilen The Adam Project, Netflix orijinal aksiyon/macera bilimkurgu komedisinde Ryan Reynolds ve Mark Ruffalo ile birlikte Zoe Saldana, Jennifer Garner, Catherine Keener, Mark Levin, Jennifer Flackett, T.S. Nowlin ve Jonathan Tropper gibi isimler yer alıyor.

Şimdi de, ünlü yıldızın yer aldığı yeni filmi için ilk fragman paylaşıldı. Netflix’in “Geçmiş, gelecekle buluşuyor.” cümlesiyle paylaştığı fragmanı hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

The Adam Project Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

YouTube video

Reynolds, genç benliği ve ölmüş olan babasıyla birlikte geleceği kurtarmak için 2022’de Dünya’ya düşen bir zaman yolculuğu pilotunu canlandırıyor. Fragman aksiyon ve mizahla dolu, Reynold’ın her zamanki cazibe ve aksiyon hüneri karışımını sergiliyor. Fakat aynı zamanda daha rafine efektlerle de olsa 80’lerin başındaki bir Amblin Entertainment filminin havasını da veriyor.

- Reklam -

Daha önce 2022’de yeni projelere ara vereceğini söyleyen Reynolds’ın cebinde hâlâ yığınla film projesi olduğu görülüyor. Belli ki bir süre daha kendisinin başrolünde olduğu yapımlar beyaz perdede ve dijitalde yer almaya devam edecek.

The Adam Project, 11 Mart 2022 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

The Adam Project’in ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Tiamat - İhsan Oktay Anar

İhsan Oktay Anar’ın Beklenen Romanı “Tiamat” Okurla Buluşuyor

Robert Pattinson Harry Potter Asaları

Robert Pattinson, Harry Potter Hayranlarını Kızdırdı: “Asayı Sihirli Bir Değnek Gibi Tutmak Aptalcaydı”