The Batman Filminde Alfred Pennyworth Rolü Kesinleşti

Alfred Pennyworth söylentileri doğru çıktı. Yönetmen Matt Reeves, The Batman filminde Alfred'i Andy Serkis'in canlandıracağını doğruladı.

The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves nihayet Twitter’da Andy Serkis’in yapımda yer alacağını doğruladı. Yönetmen ve oyuncu kimliğiyle tanınan Serkis, önceki hafta çıkan söylentide olduğu gibi Batman’in uşağı Alfred Pennyworth olarak karşımıza çıkacak.

Alfred, Batman serisinin en önemli karakterlerinden biri. Ailesi öldükten sonra Bruce Wayne’i büyüten ve Kara Şövalye olduktan sonra da ikili hayatına önemli katkılarda bulunan Alfred, aynı zamanda Batman’in dengeyi kurmasına yardımcı olan isimlerden bir tanesi.

İşte bu karakteri canlandıracak ismi, Matt Reeves Twitter adresinde “Ve karşınızda Alfred!” şeklinde Andy Serkis’in bir gif eşliğinde duyurdu.

Son olarak Venom 2’nun da yönetmen koltuğuna geçen Andy Serkis’i önümüzdeki 2 yıl boyunca sıkça göreceğiz gibi duruyor.

andy serkis alfred fanart

Penguin Rolüyle Adı Anılan Colin Farrell Cephesinde Herhangi Bir Değişiklik Yok

Yeni Batman filmiyle ilgili çıkan Alfred söylentisi sırasında, Andy Serkis iddiasıyla birlikte Penguin karakterini canlandıracak isim olarak Colin Farrell da konuşuluyordu. Fakat kendisinin bu rolü alıp almayacağına dair henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Matt Reeves’in yazdığı ve yönetmenliğini üstleneceği The Batman’in, karakterin dedektiflik becerilerine odaklanan bir film olacağı konuşuluyor. Aynı zamanda filmin “Batman: The Long Halloween” (Batman: Bitmeyen Cadılar Bayramı) hikâyesinden uyarlanacağı da söylentiler arasında. Hatırlarsanız Christopher Nolan’ın Batman üçlemesi de bu çizgi romandan esintiler içeriyordu.

The Batman, 25 Haziran 2021 tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

Andy Serkis’in Alfred Pennyworth karakterini canlandıracak olmasına sizler nasıl bakıyorsunuz? Sizce doğru bir seçim mi?

Düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Batman Filminde Yeni Kostümün Renkleri Belli Oldu

Kaynak: ScreenRant

GÖZ ATIN  Robert Pattinson'lı Yeni Batman Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca doğumlu. Kocaeli Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu. Türk Dili ve Edebiyatı alanında ikinci üniversitesini okumaya devam ediyor. Birçok gazete ve dergide yazıları ve öyküleri yayımlandı. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

The Batman Filminde Alfred Pennyworth Rolü Kesinleşti için 7 yorum

  1. Aklıma gelen ilk kişi değil lakin müthiş seçim.


  2. narpal dedi ki:

    Bu adam her rolün hakkını çok iyi veriyor ama efsane bir Penguen olabilirdi.


  3. mit dedi ki:

    Ben de Penguen olmasını tercih ederdim :slight_smile:


  4. mit dedi ki:

    Meh… Bu versiyonunu sevmiyorum Penguen’in. Arkham City’de ekrana çok güzel yansıtılmıştı oysa. En güzel versiyonlarından biriydi.


The Batman Filminde Alfred Pennyworth Rolü Kesinleşti

Alfred Pennyworth söylentileri doğru çıktı. Yönetmen Matt Reeves, The Batman filminde Alfred’i Andy Serkis’in canlandıracağını doğruladı.

Başa dönün