in

The Batman Filminde The Penguin Belli Oldu

Çekimleri başlayan The Batman filminin merakla beklenen The Penguin rolü nihayet ortaya çıktı. Prodüksiyonun ilk set fotoğrafları da sızdı.

the batman colin farrell

Gelecek yılın ortalarında vizyona girecek olan The Batman filmi için nihayet güzel haberler geldi. Filmin çekimleri 2 gün önce başladı. Çekimlerin başlangıç duyurusu Komiser Gordon rolünü canlandıracak aktör Jeffery Wright’tan geldi ve Twitter hesabından ilk çekim gününün başladığını belirtti.

Çekimlerin henüz başladı başlamasına ama hayranlar boş durmadı ve şimdiden setten görüntüleri sızdırmaya başardılar. Yayınlanan bu görüntülerle birlikte uzun süredir The Penguin olacağı konuşulan Colin Farrell da sette görüntülendi ve iddialar doğrulandı. Ardından yönetmen Matt Reeves da sosyal medya hesabı üzerinden “Dur bir dakika, bu o mu?” şeklinde Farrell’ın bir gif’ini paylaşarak söylentileri doğruladı.

Bununla birlikte Wade Gravett isimli bir Twitter kullanıcısı, The Batman filminin setinden birkaç fotoğraf paylaştı. Çok fazla açıklama yapılmasa da, Farrell’ın The Penguin hali uzaktan görülebiliyor. Bazı hayranlar da, fotoğrafta bulunan gizemli motosiklet binicisinin Batman’i canlandıran Pattinson’un ta kendisi olduğunu düşünüyorlar.

Paylaşılan fotoğraflara hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

The Batman Ne Zaman Vizyona Girecek?

Birkaç polis memuru ve bir haber minibüsüne ek olarak, gümüş saçlı Farrell’ı şemsiyesiyle birlikte Penguen karakteri olarak karşımıza çıkıyor. Karakterin standartlarına göre de Farrell’ın yorumu oldukça sade gözüküyor. Ancak daha önce sızan bazı bilgilere göre Farell’ın canlandırdığı The Penguin karakterinin bilindik karakter değil, Emperor Penguin (İmparator Penguen) olduğu söyleniyor. Gelen fotoğraflar da bu iddiaları destekler nitelikte gözüküyor.

Şu ana dek filmde yer alacağını bildiğimiz isimler arasında Robert Pattinson ve Colin Farrell ile birlikte, Jeffery Wright, Peter Sarsgaard, John Turturro, Andy Serkis ve Zoe Kravitz bulunuyor.

The Batman

Filmin vizyona girmesi için bir buçuk yıl daha beklememiz gerekecek. The Batman, 25 Haziran 2021 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Colin Farrell’ı resmi olarak The Penguin ya da Emperor Penguin rolünde görmüş olmak sizlere neler hissetirdi? Sizce role yakışacak mı? Ve film çekimlerinin başlangıcıyla birlikte önümüzdeki süreçte konuyla da ilgili daha fazla detay gelecektir. Senaryoyla ilgili tahminleriniz nelerdir?

Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* The Batman Filmi Arkham Asylum Sahneleriyle Geliyor

* The Batman Filminde Yeni Kostümün Renkleri Belli Oldu

Oyla!

Hakan Tunç

1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Sanırım consepti değiştirilmiş. Daha gerçeğe yakın bir Penguin göreceğiz. Film baya sağlam olacak gibi.

  2. Avatar for narpal narpal dedi ki:

    İlk haberi çıktığında bir arkadaş paylaşmıştı İmparator Penguen versiyonunu görmek muhtemel diye. Aklımızda ki eski Penguen tasvirlerine pek uymuyor ama senaryo güzel olursa iş yapar.

    Ekleme: Haberin sonunda da varmış bu kısım.

Thor: Love and Thunder Christian Bale

Thor: Love and Thunder Filmine Christian Bale Katılabilir

dracula doctor who

Dracula Dizisi Doctor Who’yla Aynı Evrende mi Geçiyor?