in ,

The Batman’den Yeni Bir Fragman Daha: “The Bat and The Cat”

The Batman filmi için “The Bat and The Cat” başlıklı yeni ve aksiyon dolu bir fragman daha yayınlandı.

The Batman Filmi Hafta Sonu Gişesi

The Batman filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Bruce Wayne ve Selina Kyle odaklı yeni görüntüler, yapımın aksiyon tarafına da daha detaylı bir bakış sunuyor.

Matt Reeves’in yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünde genç bir Bruce Wayne/Batman rolünde Robert Pattinson’ın yer aldığı yeni The Batman filmi için geri sayım sürüyor. Pattinson’a yeni filmde Catwoman olarak bilinen Selina Kyle rolünde Zoë Kravitz, Komiser Jim Gordon rolünde Jeffrey Wright, Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis, The Penguin rolünde Colin Farrell ve The Riddler rolünde Paul Dano eşlik edecek. Film, Bruce Wayne’in Gotham’daki suçla mücadelesinin ilk yıllarını takip edecek ve tıpkı The Joker’de olduğu gibi DC Sinematik Evreni’nin dışında bir yapım olarak karşımıza çıkacak.

Filme ait ilk fragman henüz çekimleri Koronavirüs nedeniyle bitmemişken, 2020 yılındaki DC FanDome etkinliğinde paylaşılmıştı. Asıl fragman ise bu yılki etkinlikte geldi. Son olarak The Riddler’a odaklanan bir fragman daha geçen haftalarda hayranların beğenisine sunuldu. Şimdi, “Yarasa” ve “Kedi”ye odaklanan yeni ve aksiyon dolu bir fragman daha paylaşıldı.

Yayınlanan yeni fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Batman Yeni Fragman | İZLE

Yeni fragman, Batman ve Catwoman arasında tahmin edilenden daha fazla dövüş olacağını gösteriyor. İkilinin yakınlaşmasına da değinen fragman aynı zamanda öncekilere nazaran aksiyon dozunu da biraz daha yükseltiyor.

Warner Bros.’un yeni The Batman’e güveni tam gibi gözüküyor. Stüdyo, filmle aynı evrende geçen iki dizi hazırlığını da sürdürüyor. Bunlardan ilki Gotham Polis Departmanı’na, diğeri ise Colin Farrell’in The Penguin karakterine odaklanacak.

The Batman, 4 Mart 2022 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak. Yapılan açıklamaya göre hemen bir ay sonrasında, Nisan 2022 içerisinde de HBO Max’e gelecek. Böylece film, gösterime girdikten 45 gün sonra Warner Bros.’un daha önce açıkladığı şekilde dijitaldeki yerini almış olacak.

The Batman’in yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? DC Sinematik Evreni’nden bağımsız olarak hazırlanan yapımla ilgili beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

6 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Ne kadar güzel olur emin değilim ama sanki sinemada seyredilesi bir film gibi duruyor.

 2. Avatar for Akuma_Blade Akuma_Blade dedi ki:

  Her fragmana artık yeni post mu açıyoruz?

 3. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

  Bir türlü anlamlandıramadığım şey şu: DC neden kendi karakterlerini yıllar içerisinde sürekli başka başka ve birbirinden kopuk filmlerle yeniden yeniden sunup duruyor … Her bir karakterini aynı oyuncularla, başka serüvenlerde devam ettirip daha derli toplu bir şey yapamaz mıydı … :((

 4. Avatar for Akahige Akahige dedi ki:

  Daha komiği dediğiniz şeyi animasyonlarında yapmaya MCU’nun başlamasından 15 yıl kadar önce başlamış olmaları. Neden bilmiyorum filmlerinde yapamadılar.

 5. Avatar for Nefrayto Nefrayto dedi ki:

  Haklısınız, bir şekilde yapamadılar. Artık tek dileğim şu olabilir: DC Sinematik Evreni ile ilgilenen yönetici ve çalışan grubu, umarım değiştirilir ve daha iyi düşünen -yazan - yöneten- aktaran - uygulayabilen - hissettirebilen kalıcı bir ekip getirilir …

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

1 cevap daha var.

harlan coben netflix uyarlama

Harlan Coben, Netflix ile Çalışmaya Devam Etmek İstiyor

Elijah Wood, Yüzüklerin Efendisi kitapları

Elijah Wood: “Yüzüklerin Efendisi Kitaplarını Hâlâ Okumadım”