in

Ben Stiller ve Cate Blanchett, The Champions Filmi için Bir Araya Geliyor

The Champions dizisi filme uyarlanıyor. 1960’ların casusluk dizisinin beyaz perde uyarlaması için Ben Stiller ve Cate Blanchett bir araya geliyor.

Ben Stiller Cate Blanchett The Champions

The Champions dizisi filme uyarlanıyor. Cate Blanchett ve Ben Stiller, 1960’larda İngiltere ekranlarında yayınlanan bir casusluk dizisi olan ITV dramasına dayanan yeni bir film hazırlığındalar.

1968 ve 1969 yılları arasında 30 bölüm süren The Champions (Şampiyonlar), Dennis Spooner tarafından yaratılan İngiltere merkezli bir ITV dizisi olarak biliniyor. Yapım, Himalayalar’da karaya çıkan ve Tibet’ten teknolojik olarak gelişmiş gizli bir uygarlık tarafından kurtarılan üç Birleşmiş Milletler ajanının maceralarını konu ediniyor. Ajanlar kurtarıldıktan sonra gizli topluluk tarafından insanüstü zekâ ve güçlerle donatılıyor. Ardından adalet şampiyonları olarak dış dünyaya geri dönüyorlar. Ajanlar dış dünyaya döndüklerinde, yeni insanüstü güçlerini Hukuk, Düzen ve Adalet Şampiyonu olmak için kullanıyorlar.

Şimdi de Deadline’ın aktardığı habere göre söz konusu yapım, ünlü oyuncu ve yönetmen Ben Stiller ile Oscar ödüllü Cate Blanchett’ın başrolünde olduğu yeni bir sinema filmine uyarlanıyor. Stiller, Blanchett ile başrolde yer almak dışında filmin yönetmenliğini de üstlenecek. ITV Studios America ve New Republic Pictures, Blanchett’in yapım şirketi Dirty Films ile güçlerini birleştirecek. Yapım aşamasına geçmeyen filmin oyuncu kadrosunda Stiller ve Blanchett dışında kimlerin yer alacağı ise henüz açıklanmış değil.

Ben Stiller ve Cate Blanchet, The Champions ile İlk Defa Bir Araya Geliyor

Ben Stiller Cate Blanchett The Champions

Dirty Films adına konuşan Cate Blanchett, yeni macera ile ilgili şunları söyledi:

“Bize anlattığı tuhaf ve muhteşem hikâyesi ile The Champions, yeni nesli de heyecanlandıracak olan unutulmuş bir mücevher niteliğinde. Uzun zamandır yönetmen ve oyuncu Ben (Stiller) ile çalışmak istiyordum. Bugün hâlâ çalışmaya devam eden, en meşgul ve çok yönlü yönetmenlerden biri olarak tanınıyor. Hem Zoolander hem de Escape at Dannemora’yı yapabilen biri, hesaba katılması gereken yaratıcı bir güce sahiptir.”

Filmin yönetmenlik koltuğunda oturacak olan Ben Stiller da, uzun zamandır Blanchett’in büyük bir hayranı olduğunu söyledi.

Filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Ancak her iki oyuncu da şu an farklı yapımlarda rol alıyor. Bu nedenle çekimlerin 2022 yılı içerisinde başlanacağı tahmin ediliyor.

Ben Stiller ve Cate Blanchett’ın yeni yapım için bir araya gelmeleri konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? The Champions dizisini izlemiş miydiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Deadline

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Anne with an E Türk Dizisi Yeşil Vadi'nin Kızı

Anne with an E Türk Dizisine Uyarlanıyor: Yeşil Vadi’nin Kızı

Birinci Tekil Şahıs - Haruki Murakami

Haruki Murakami, Bu Defa Öyküleri ile Raflarda: Birinci Tekil Şahıs