in ,

The Flash Filminden İlk Fragman: Michael Keaton’lı Batman Dönüyor

The Flash filminin ilk fragmanı yayınlandı. Ezra Miller’ın Barry Allen’ı canlandırdığı filmde Ben Affleck ve Michael Keaton da Batman olarak yer alıyor.

The Flash ezra miller dc evreninden kovulabilir
- Reklam -

The Flash filminin ilk fragmanı yayınlandı. Ezra Miller’ın başrolünde yer aldığı ve uzun süredir beklenen DC Sinematik Evreni filmi sonunda geliyor.

Ezra Miller, DC Genişletilmiş Evreni’nde resmi olarak 2014’te Barry Allen rolünü üstlendi. İlk çıkışını 2016’nın Batman V Superman: Dawn of Justice’te yapmasına rağmen, oyuncunun solo filmi epey gecikmeli geliyor. Yapım geliştirilme süreci boyunca birçok yazar ve yönetmen değişikliği gördü. Ancak sonunda IT filmiyle tanınan Andy Muschietti’ye emanet edildi. Senarist koltuğun ise Birds of Prey’den tanınan Christina Hodson’a verildi.

Muschietti’nin başa geçmesiyle birlikte yapım hızla ilerlemeye başladı. The Flash’ta Tim Burton’ın yönettiği 1989 tarihli Batman filminde karakteri canlandıran Michael Keaton’ın yer alacak olması birçok izleyiciyi heyecanlandırdı.

- Reklam -

Keaton’a ek olarak Ben Affleck, DC Sinematik Evreni’ndeki rolünü yeniden üstlenerek Batman’i canlandıracak. Sasha Calle ise Supergirl olarak ilk çıkışını yapacak. Filmde yer alacak diğer oyuncular arasında, Zack Snyder’ın Justice League’inden Iris West olarak dgörünen Kiersey Clemons bulunuyor. Ron Livingston ise Barry’nin Billy Crudup’tan devraldığı babası Henry rolünü üstleniyor. Son olarak Maribel Verdú, Barry’nin annesi Nora’yı oynayacak.

The Flash filmiyle ilgili heyecanlanacak çok şey var. Bunların en önemlisi Flashpoint ile çoklu evreni keşfetme hikâyesi. Bunun yanında Keaton’ın Batsuit’i ilk kez giymesinin üzerinden 30 yıldan fazla bir süre sonra yeniden role dönüşü olacak. Şimdi, yeni bir teaser DC filminden daha fazla görüntüyü ortaya koyuyor.

2021 DC FanDome etkinliğinde, başrol Ezra Miller’ın sunumuyla The Flash filminin ilk fragmanı yayınlandı. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

- Reklam -

The Flash Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan ilk fragman, filmden çok az şeyi ortaya koysa da Ezra Miller’in yeni kostümünü ve Michael Keaton’ın Batsuit’inin arkasından bir yansımayı gösteriyor. Ayrıca fragman bitiminde gözükmese bile Batmobile’in de gözükeceğine dair bir ön görünüm verildi. Ancak ne yazık ki ilk fragman, ağza bir parmak bal çalmak dışında fazlasını vermedi.

The Flash, 4 Kasım 2022’de beyaz perdedeki yerini alacak.

Filmle ilgili yayınlanan ilk fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    OOooooooooooo şşş. :smiley:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Black Adam Fragmanı

Black Adam Fragmanı: Dwayne Johnson’lı DC Yapımına İlk Bakış

the batman incelemesi

The Batman’in Beklenen Aksiyon Dolu İkinci Fragmanı Yayınlandı