in

The Matrix: Resurrections Filminden İlk Görseller ve Fragman Tanıtımı

The Matrix: Resurrections filminden ilk görseller paylaşıldı. Yıllar sonra gelen devam filmi için fragman tarihi de verildi.

The Matrix: Resurrections 4

The Matrix: Resurrections ufukta gözüktü. Yıllar sonra devam filmi ile maceraya kaldığı yerden devam edecek Matrix’ten ilk görseller paylaşıldı. Heyecanla beklenen fragmanın çıkış tarihi de duyuruldu.

Yönetmen koltuğunda Lana Wachowski’yi göreceğimiz dördüncü Matrix macerasında, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’un da ikonik rolleri Neo ve Trinity’ye dönüş yapacağı biliniyor.

Wachowski Kardeşler imzalı ilk Matrix filmi 1999 yılında vizyona girdikten sonra sinema dünyasında çok şey değişti. Ünlü bilimkurgu yapımı 2003 yılında Reloaded ile devam etti. Finali ise aynı yıl Revolutions ile yaptı. Aradan geçen neredeyse 20 yıllık süreden sonra ise ana ekibin önemli unsurları korunarak bir devam filminin çekileceği duyuruldu.

The Matrix Resurrections neo trinity

Prodüksiyonu Şubat 2020’de başlayan yapım, Koronavirüs pandemisi nedeniyle zor günler yaşadı. Filmin vizyon tarihi 1 yılı aşkın bir süreliğine ileri atıldı. Ancak nihayet hayranlar merakla beklenen yapımın devamı için net bir tarihe, ilk görsellere ve fragman için ipuçlarına sahipler.

The Matrix: Resurrections Görselleri Sevilen Karakterleri Bir Araya Getiriyor

Filmden ilk görseller, What is the Matrix başlıklı bir site üzerinden yayınlandı. Web sitesine giriş yapıldığında kullanıcıları ikonik kırmızı ve mavi haplar karşılıyor. “Kendi gerçekliğini seç” uyarı sonrasında yapılan seçim sonucunda ise fotoğrafların bulunduğu sayfayı görüntüleyebilirsiniz.

the matrix hapları 4

Keanu Reeves’in Neo’suna ve Yahya Abdul-Mateen II’nun genç Morpheus’una yakından bir bakış atmamızı da sağlayan görseller, şimdiden birçok hayranı heyecanlandırmayı başardı bile. Carrie-Anne Moss’un Trinity’sini ise ancak siluet hâlinde görebiliyoruz.

The Matrix Resurrections görseller

matrix 4 yeni

Yapım hakkında daha fazlasını öğrenmeyi umduğumuz fragman ise 9 Eylül Perşembe günü yayınlanacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Reeves ve Moss ikilisine eşlik edecek isimlerden bazıları şöyle: Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman)Neil Patrick Harris (How I Met Your Mother), Jessica Henwick (Game of Thrones), Jada Pinkett Smith (The Matrix), Jonathan Groff (Mindhunter), Max Riemelt (Sense8) ve Toby Onwumere (Sense8).

the matrix 4 warner bros

Geçen haziran ayında filmin senaryosundan bazı önemli satır başlıklarının sızdığı iddia edilmişti. Çokça spoiler da içeren söz konusu habere buradan ulaşabilirsiniz.

The Matrix 4: Resurrections filmi 22 Aralık 2021’de vizyona girecek.

İşte Yeni Matrix Filminden İpuçları Veren Diğer Kareler ve Tanıtım Videosu

dövüş sahneleri matrix

yeni gerçeklik

yeni warner bros filmi 4

resurrections

matrix yeni 4

resurrections 4

silah matrix

yeni matrix 4

keanu reeves matrix 4

matrix 4 morpheus

bilimkurgu filmi

wachowski kardeşler yeni film

YouTube video

Sizin devam filminden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Yiihhuuuu dan başka bir şey diyemiyorum. :smiley:

 2. Avatar for OgulcanKara OgulcanKara dedi ki:

  Görsellerden gaza geldiğim kadarıyla hâlâ filmin John Wick’le bağlantılı olacağını düşünüyorum. Hadi hayırlısı. Hele de silahıyla bir aynadan geçtiği sahne çok manidar. Silahını uzatıp John Wick olmuş gibi. :joy:

  Bir de ne olur artık Disney + ve HBO Max gelsin. :slight_smile:

 3. Avatar for W4YNE W4YNE dedi ki:

  Disney plus seneye yazın gelecekmiş. Hbo max daha Amerika dışına çıkamadı. Gelmesi uzun sürer gibi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

2021 Nobel Edebiyat Ödülü Kazanması Muhtemel Yazarlar

2021 Nobel Edebiyat Ödülü’nü Kazanması Muhtemel Yazarlar: İşte Bahis Listesi

kalp çarpıntısı muzır yayın

Kalp Çarpıntısı Muzır Yayın İlan Edildi: Başkarakterleri Eşcinsel Olan Kitaba Sınırlama