in ,

The New Mutants Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

20th Century Fox tarafından hazırlanan son X-Men filmi The New Mutants için yeni bir fragman yayınlandı.

The New Mutants X-men

Fox’un hazırladığı ve Disney satın aldıktan sonra da yapımına devam ettiği The New Mutants filminden yeni bir fragman yayınlandı. Film, 20th Century Fox şirketinin ana X-Men serisinin bir spin-off’u olarak geçiyor. Yani o evrene bağlı kalarak çıkacak.

Aynı adı taşıyan Marvel çizgi romanlarından uyarlanan The New Mutants, bulundukları yerden kaçmak zorunda kalan beş genç mutantın macerasını anlatıyor.

Filmde Magik rolünde Anya Taylor-Joy, Wolfsbane rolünde Maisie Williams, Sunspot rolünde Henry Zaga, Cannonball rolünde Charlie Heaton ve Mirage rolünde Blu Hunt yer alıyor. Charlie Heaton’ı Stranger Things dizisinden hatırlıyoruz. Maisie Williams da 8 sezon süren Game of Thones’da Arya Stark rolüyle karşımıza çıkan isim olmuştu.

Aslında filme ait ilk fragman 2017 yılının ekim ayında piyasaya sürülmüştü. Ancak Disney’in Fox’u satın almasıyla birlikte film ertelendi. Ve yapılan yeni planlamalarla birlikte filmin vizyon tarihi bu yıla kadar sarktı.

The New Mutants (Yeni Mutantlar) Fragmanı | İZLE

Yayınlanan yeni fragman, iki yıl önce gördüğümüz ilk teaser’la uyumluluk gösteriyor. Disney’in Fox’u satın almasından sonra filme müdahale edeceği ve haliyle bazı değişiklikler söz konusu olacağı; hatta yeniden çekimlerin yapılacağı söyleniyordu. Filmin senaristlerinden olan Josh Boone, son bir aydır sosyal medya hesaplarından yeni tanıtımla ilgili konuşuyor ve yapımın orijinal vizyonuna sadık kalacağını söylüyordu. Yaklaşık 2 buçuk dakikalık fragmanda gördüğümüz üzere dediği gibi olmuş gözüküyor.

The New Mutants Ne Zaman Çıkacak?

the new mutants fragman

Bununla birlikte yeni fragman karakterlerin güçlerini daha net bir şekilde gösteriyor. Tabii vizyona girdikten sonra izleyici üzerinde nasıl bir etki bırakacağı merak konusu. Çünkü ne kadar başarılı olursa olsun Boone’un hayal ettiği üçleme, Disney anlaşması sebebiyle hiç olmayacak gibi duruyor. Sonuçta, Dark Phoenix gişede büyük bir hayal kırıklığı yarattı ve bazıları bunu Disney’in düzgün şekilde tanıtım yapmamasına ve filmi pazarlayamamasına bağladı. The New Mutants için de benzer bir durum olacak gibi gözüküyor. Üstelik bu film, Dark Phoenix’ten 200 milyon dolar daha düşük bir bütçeye sahip. Bu da tanıtım adına daha az bir kampanya yürütüleceği anlamına geliyor.

The New Mutants filmi, 3 Nisan 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

Yeni yayınlanan fragmanı sizler nasıl buldunuz? Fox tarafından hazırlanan son X-Men yapımı olma özelliğini taşıyan yeni film sizce iyi bir gişe başarısı yakalayabilecek mi? Sizce düşük bütçesine rağmen bir Joker etkisi yaratabilir mi?

Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* 2020 Golden Globe Kazananları Açıklandı

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Dark Phoenix gişede patlamıştı. Bu biraz daha farklı olacak gibi; ama, gişesinin yüksek olacağını sanmıyorum. X-Men filmleri Wolverine olmadan çok izlenmedi nedense. Anlamadığım; Gambit, Juggernaut, X-23, Mr.Sinister gibi efsane karakterler varken neden sinemaya uyarlanmaz !!

  2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Bu film bende ‘‘Brightburn’’ etkisi yaratıyor gibi.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

2019 Yılın EN'lerinde Oylama Süreci Başladı!

2019 Yılın EN’lerinde Oylama Süreci Başladı!

Avatar 2

Avatar 2 Filminden İlk Görüntüler Mercedes’in Konsept Otomobiliyle Duyuruldu