in ,

Bart ve Loki Buluşuyor: The Simpsons’tan Marvel Temalı Yeni Animasyon

The Simpsons “The Good, The Bart and The Loki” adlı yeni Marvel temalı kısa filmini duyurdu. Disney+ üzerinden yayınlanacak animasyonda Loki karakterini Tom Hiddleston seslendirecek.

The Simpsons Marvel The Good, The Bart and The Loki

Yeni The Simpsons animasyonu “The Good, The Bart and The Loki” geliyor.

Springfield, The Simpsons evreninde şimdiye kadar olabilecek her türlü tuhaflığı yaşasa da, hâlâ sayısız ihtimale kapı aralamış durumda. İskandinav mitolojisinin en kurnaz tanrısı Loki şehre hiç beklenmeyen bir ziyarette bulunacak. Kısa animasyon filminde Asgard’dan düştükten sonra kendisini Springfield’da bulan Loki’nin Bart Simpson ile birlikte yaşadığı macerayı izleyeceğiz.

Disney’in Fox’u satın alması ile birlikte 20th Century Fox Television’ın en ünlü animasyonu da Walt Disney çatısı altına girmişti. Simpsonlar yayına yine Disney’e ait olan Hulu üzerinden devam ederken şirketin başka markaları ile ortak geliştirilecek işlerin kapısı da böylece açılmış oldu. Bir başka Disney markası olan Marvel ile The Simpsons bu birleşme sayesinde bir aya gelme fırsatı buldu.

Loki dizisi Marvel’ın 4. faz işlerinden belki de en beğenileni olarak diğer yapımlardan ayrılıyor. Disney+ üzerinden yayınlanan dizi yeni bölümleriyle çoklu evrenler büyüyor. Dizi izleyicileri farklı evrenlerde değişik maceralara sürüklerken senaryosuyla da merak uyandırıyor. Tom Hiddleston’ın Loki rolü de eleştirmenler tarafından beğeniyle karşılandığını da ekleyelim.

Loki biseksüel 3. bölüm dizi

7 Temmuz 2021 tarihinde Disney+ üzerinden yayınlanması beklenen “The Good, The Bart and The Loki”nin açıklanan özeti ise şu şekilde:

“Disney+ üzerinden yayınlanacak bu yeni kısa animasyon filminde, Asgard’dan ‘yine’ kovulduktan sonra, Loki şimdiye kadar görmediği en zorlu düşmanla karşılaşıyor: Simpson’lar ve Springfield’ın en güçlü kahramanları. Marvel Sinematik Evreninin kahramanları ve kötülerinin bu crossover hikâyede Kurnazlıklar Tanrısı Bart Simpson ile güçlerini birleştirecek”

Yeni The Simpsons Animasyonu “The Good, The Bart and The Loki”nin Seslendirme Kadrosunda Tom Hiddleston da Var

The Good, The Bart and The Loki seslendirme kadrosu orijinal animasyon dizisinden farklılık göstermeyecek. Fakat ünlü oyuncu Tom Hiddleston’ı bu sefer Loki karakterini seslendirirken göreceğiz.

The Simpsons Marvel The Good, The Bart and The Loki

Disney+ üzerinden paylaşılan görsel ise Avengers: Endgame filmine benzer bir şekilde hazırlandığı görülüyor. The Simpsons dizisinden tanıdığımız karakterlerin birçoğu Marvel Sinematik Evreni’ndeki kahramanların yerini almış gözüküyor. Bart posterde Iron Man’i temsil ederken Lisa, Thor’un kostümünü ve sadece layık olanların taşıyabildiği Mjölnir’i elinde tutuyor. Millhouse’un Hawkeye, Ned Flanders’ın Ant-Man ve Ralph’in de Hulk rollerine bürünmüş olarak karşımıza çıkıyor.

The Simpsons’ın yayınlayacağı kısa film stüdyonun yaptığı ilk crossover eser değil. Daha öncesinde Star Wars gününe özel olarak yayınladığı Maggie Simpson In The Force Awakens from Its Nap isimli kısa filmi de izleme fırsatı bulmuştuk.

Siz The Good, The Bart and The Loki kısa animasyon filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce diğer The Simpsons işlerinden farklı olacak mı? Fikirlerinizi Kayıp Rıhtım Forum adresi üzerinden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Yahoo Entertainment

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

zaman çarkı serisi

Zaman Çarkı Dizisi 2021 Yılı İçerisinde Yayınlanacak

Bana Kuşlar Söyledi: Yekta Kopan

Yekta Kopan’dan Distopyanın Sınırlarında Dolaşan Oyunbaz Öyküler: Bana Kuşlar Söyledi