in ,

Hugh Jackman’ın Başrolünde Olduğu “The Son” Filminden İlk Fragman

“The Son” fragmanı yayınlandı. Başrolünde Hugh Jackman’ın yer aldığı yeni aile draması, Anthony Hopkins’in de yer aldığı yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosunu barındırıyor.

The Son Fragmanı: Hugh Jackman'dan Yeni Film

The Son fragmanı yayınlandı. Hugh Jackman, yeni filmde yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosuna liderlik ediyor.

Yeni filmin yönetmenliğini Florian Zeller üstleniyor. Zeller, The Son’da da, son olarak The Father filminde birlikte çalıştığı ve Oscar’da En İyi Uyarlama Senaryo dalında ödül kazandığı yazar arkadaşı Christopher Hampton ile senaryoda yeniden birlikte çalışıyor. The Son, Zeller’ın beğenilen oyunlarından birine dayanıyor ve bir kez daha Hampton ile beyaz perdeye uyarlanıyor. Hugh Jackman ise The Father’da rol alan Laura Dern, Vanessa Kirby, Zen McGrath ve Anthony Hopkins’in gibi isimlerin de yer aldığı yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna liderlik ediyor.

The Son Fragmanı: Hugh Jackman

Filmin çıkışına birkaç ay kala, Hugh Jackman Twitter hesabı üzerinden yeni fragmanı paylaştı. Yeni görüntüler, Peter’ın (Jackman) başarılı bir iş ve yeni bir bebekle yoğun bir hayat sürdüğünü gösteriyor. Ancak eski karısı Kate (Dern) genç oğulları Nicholas (McGrath) ile birlikte geldiğinde işler tersine dönüyor. Oğlunun varlığı, kendisi ve ortağı (Kirby) arasında bir sürtüşme yaratırken, Peter ailevi eksiklikleri ile başa çıkmakta zorlanıyor.

The Son için yayınlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Son Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Zeller’ın The Father filmine aşina olanlar, yeni filmleri için yayınlanan teaser fragmanındaki duygusal açıdan yıkıcı başka bir hikâyenin ortaya çıkmasına da pek şaşırmamış olmalılar. İzleyiciler, eldeki dramatik yetenekten benzer şekilde yoğun oyunculuk bekleyebilirler. The Son’da ayrıca Hans Zimmer’ın filmin duygusal iniş çıkışlarına kesinlikle katkıda bulunacak müziklerinin de yer alacağını belirtmek gerekiyor.

Film, ilk olarak 7 Eylül 2022’de Venedik Film Festivali’nde gösterilecek. Daha sonrasında 11 Kasım 2022 tarihinde Amerika’da sinema salonlarına gelecek. Filmin ülkemizde gösterime girip girmeyeceği, girecekse bile ne zaman çıkacağı şimdilik bilinmiyor.

The Son’ın paylaşılan teaser fragmanını sizler nasıl buldunuz? Filmle ilgili ilk yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Zaven Biberyan ev yıkım

Yazar Zaven Biberyan’ın Uzun Seneler Boyunca Yaşadığı Evde Yıkım Kararı

Tropic Thunder spin-off film

Yeni Tropic Thunder Filminde Görüşmeler Sürüyor: Yıldız İsimler Tekrar Bir Araya Gelebilir