in ,

The Suicide Squad’dan Yeni Bir Fragman Daha: İntihar Timi Zorlu Görevine Hazırlanıyor

The Suicide Squad’ın yeni bir fragman daha yayınlandı. James Gunn imzalı DC Sinematik Evreni filmi ile İntihar Timi bir kez daha toplanıyor.

the suicide squad fragman
- Reklam -
- Reklam -

The Suicide Squad filmi için yeni bir fragman daha yayınlandı. James Gunn yönetmenliğinde gelen yeni DC Sinematik Evreni filmi, yakında sinemalarda olacak.

2016 tarihli Suicide Squad’ın yarı devam filmi niteliğinde olan ve David Ayer yerine yönetmen koltuğunda Guardians of the Galaxy’den tanınan James Gunn’ın oturduğu The Suicide Squad nihayet geliyor. Geçmişte karşımıza çıkan getiriyor. Margot Robbie’li Harley Quinn ve Jai Courtney’li Captain Boomerang gibi karakterlerin yanında birçok yeni ismi göreceğimiz film ile İntihar Timi yeni bir göreve atılıyor.

Birkaç ay önce The Suicide Squad’ın ilk resmi fragmanı yayınlandı. Böylece aralarında Peacemaker rolünde John Cena, Bloodsport rolünde Idris Elba, Polka-Dot Man rolünde David Dastmalchian, Blackguard rolünde Pete Davidson ve Sylvester Stallone tarafından seslendirilen King Shark dahil olmak üzere birçok süper kötünün olduğu yeni ekibi de kanlı canlı tanıtmış oldu. Fragman ayrıca filmde aksiyon sıkıntısı çekmeden keşfedilecek birkaç kilit noktanın bölümlerini de ortaya çıkardı. Gunn’ın daha önce açıkladığı birden fazla jenerik sahnesi olacağı bilgisiyle hayranların iyice heyecanlandığı yapım için bir süredir yeni fragman bekleniyordu.

- Reklam -

Nihayet beklenen yeni fragman da yayınlanmış oldu. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz

The Suicide Squad Yeni Fragman | İzle

YouTube video

Idris Elba’nın Bloodsport karakterinin hikâyesi ile açılış yapan The Suicide Squad’ın yeni fragmanı, karakterlerin toplanma anını ve savaşacakları Starro’ya daha yakından bir bakış atmamızı sağlıyor. Süper kötülerin kendi içlerinde yaşadıkları diyaloglar ve daha önceki fragmanda da gördüğümüz bazı sahneler ile oldukça aksiyonlu bir yapımın hayranları beklediğini söyleyebiliriz.

- Reklam -

Ancak şimdiden belirtmek gerekir ki, karakterlere fazlaca bağlanılmamalı. James Gunn, aylar önce yaptığı bir açıklamada, birçok anti kahramanın bulunduğu film kadrosundan bazılarının öleceğini ima etmişti.

The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyonda olacak. Yarı devam macerası, Warner Bros.’un aldığı karara uygun olarak sinemalara geldiği gün HBO Max üzerinden de yayınlanacak.

The Suicide Squad’ın yeni yayınlanan fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yarı devam filminden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kitapta Sabit Fiyat Yasası - Yayınevleri Soruşturma

Kitapta Sabit Fiyat Yasasını Yayınevlerine Sorduk: Artılar, Eksiler, Fiyatlar, Kitapçılar | Soruşturma

Steven Spielberg, Netflix Anlaşması

Steven Spielberg, Eleştirdiği Netflix ile Anlaştı: Her Yıl En Az 2 Film