in

James Gunn, The Suicide Squad’ın Birden Fazla Jenerik Sonrası Sahnesi Olacağını Açıkladı

James Gunn, merakla beklenen yeni DC fimi The Suicide Squad’ın birden fazla jenerik sahnesi olabileceği konusunda bilgi paylaştı.

The Suicide Squad
- Reklam -
- Reklam -

The Suicide Squad yönetmeni James Gunn, İntihar Timi’nin yeni macerasında birden fazla jenerik sonrası sahnesi olacağını sosyal medya hesabı üzerinden gelen bir soru ile yanıtlamış oldu.

David Ayer’in yönettiği 2016 çıkışlı Suicide Squad, DC Sinematik Evreni’nin merak edilen filmlerinden biriydi ve vizyona girdiğinde 700 milyon dolardan fazla bir hasılat elde etti. Ancak bu başarısına rağmen ne yazık ki gerek eleştirmenler gerekse izleyiciler tarafından olumsuz anlamda topa tutuldu.

Warner Bros. daha sonra seriyi yeniden canlandırması için Guardians of the Galaxy serisiyle tanınan James Gunn’ı işe aldı. Yönetmen yarı yeniden başlatma ve yarı devam filmi sayılan yapımda orijinalinde olan bazı hataları düzeltti.

- Reklam -

Örneğin yeni The Suicide Squad filmi, R derecesine sahip. Bu da 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesine uygun olarak hazırlandığı anlamına geliyor. Zaten son yayınlanan red-band fragmanı izlenme sayısında yeni bir rekor kırdığı için bunun ne kadar doğru bir tercih olduğu anlaşılıyor. Ayrıca Gunn, Warner Bros.’un hiçbir müdahalesi olmaksızın, filmin başından sonuna kadar kendisine ait olduğunu doğruladı.

Gunn’ın The Suicide Squad’ı Harley Quinn (Margot Robbie), Amanda Waller (Viola Davis) ve Rick Flag (Joel Kinnaman) gibi ilk filmden yalnızca bir avuç karaktere yer verecek. Film, Peacemaker (John Cena), King Shark (Sylvester Stallone) ve dev kötü deniz yıldızı Starro gibi karakterlere pek çok yeni yüzü dünyaya tanıtacak.

The Suicide Squad Ağustos 2021’de Çıkacak

The Suicide Squad fragmanı james gunn

Yönetmenin çoğu projesinde olduğu gibi olay örgüsü ayrıntıları sessiz tutuluyor. Sadece “1970’lerin savaş filmi” olarak tanımlanmasının yanı sıra, ekibin Corto Maltese adasına tehlikeli bir göreve başlayacağı biliniyor. Bununla birlikte yeni bir haberle birlikte görünüşe göre film potansiyel olarak birden fazla jenerik sonrası sahneye sahip olma potansiyeli taşıyor.

- Reklam -

James Gunn, sosyal medya üzerinden sık sık soru-cevap etkinlikleri yapıyor. Bunlardan bir tanesinde, yönetmene jenerik sonrası (post-credits) sahnesi olup olmadığı soruldu. Yönetmen cevap olarak sadece “A” yanıtını verdi. Çok basit ve anlamsız gibi gözükse de, hayranlar bunun birden fazla, yani en az iki sahne anlamına geleceğini hızlıca çözdüler. Gunn’ın Galaksinin Koruyucuları’nda da benzer şekilde birden fazla jenerik sonrası sahnesi bulunuyor. Pek tabii bu cevap sonrası herkes film serisinin aynı yönetmen ile devam edip etmeyeceğini merak etmeye başladı.

The Suicide Squad, 6 Ağustos 2021 tarihinde sinemalarla aynı anda HBO Max’e gelecek.

Peki ya siz yeni İntihar Timi’nden neler bekliyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Hellfire Gala Avengers krakoa x-men

Hellfire Gala, Avengers Ekibini Krakoa Adasına Davet Ediyor

Conan O'Brien final bölümü

Conan O’Brien’ın Ünlü Sohbet Programı 11 Yılın Ardından Ekranlara Veda Ediyor