in ,

Ünlü Aktör Tom Hardy, Katıldığı Jiu-Jitsu Turnuvası’ndan Altın Madalya ile Döndü

Tom Hardy, bir kez daha Jiu-Jitsu Turnuvası’ndan ödülle dönmeyi başardı. Hollywood’un ünlü aktörü, dövüş sanatları yarışmasında altın madalya aldı.

Tom Hardy, Jiu-Jitsu Turnuvası kazandı

Tom Hardy, 2022 Açık Brezilya Jiujitsusu Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu. 45 yaşındaki aktör, “sessiz sedasız” katıldığı turnuvalardan ödülle dönmeyi sürdürüyor.

Mad Max: Fury Road, The Dark Knight Rises ve Venom gibi yapımlarla adından söz ettiren; 2016’da The Revenant’taki performansıyla Oscar’a aday gösterilen Tom Hardy, oyunculuk kariyerinin yanı sıra dövüş sanatlarına olan ilgisiyle de tanınıyor.

Oyuncu, geçen hafta sonu düzenlenen bir dövüş sanatları yarışmasında yer aldı ve katıldığı dalda şampiyon olmayı başardı.

Tom Hardy İngiltere’nin Milton Keynes kentindeki Oakgrove okulunda gerçekleştirilen 2022 Açık Brezilya Jiujitsusu Şampiyonası’na katılım gösterdi.

Tom Hardy, Jiu-Jitsu Turnuvası

Seyirciler, mavi gri renkli dövüş elbisesi giymiş Hollywood yıldızını dövüş arenasında izleme fırsatı buldu. Hardy, yarışmaya gerçek adı olan Edward Hardy ile katıldı. Şampiyonanın sözcüsü, aktörü turnuvalarında ağırlamanın “gerçek bir zevk” olduğunu kaydetti.

Tom Hardy, Jiu-Jitsu Madalyaları Kazanmaya Devam Ediyor

Sözcü, Tom Hardy hakkında şunları kaydetti:

“Herkes onu tanıdı. Ama o çok alçakgönüllüydü. İnsanların onunla fotoğraf çekmesi için zaman ayırmaktan mutlu oldu. Onun etkinliğimizde yarışması büyük bir zevk.”

Hardy, turnuvanın yarı final mücadelesinde, dövüş sanatları ustası Danny Appleby ile karşılaştı. Hardy için “gerçekten iyi bir adam” ifadesini kullanan Appleby, aktörün dövüş öncesi ona, “Karşında benim olduğumu unut ve normalde nasıl yapıyorsan öyle yap,” dediğini kaydetti.

“Bane ile Yaşıyor”

Appleby ayrıca şunları söyledi:

“O gerçekten güçlü bir adam. Ünlü olduğu için değil. Yaklaık altı turnuvaya katıldım ve her birinde de podyumda yer aldım. Ama o sahip olduğm en zorlu rakiplerdendi. Kesinlikle Bane karakteriyle yaşıyor, orası kesin.”

Tom Hardy, Jiu-Jitsu Turnuvası madalya

2022 Açık Brezilya Jiujitsusu Şampiyonası, mavi kuşaklı aktörün sessizce bir dövüş sanatları yarışmasına ilk katılışı değil.

Geçen ağustos ayında Tom Hardy, Wolverhampton’da askeri personel, gaziler ve acil servis çalışanları için para toplama amaçlı bir turnuva olan REORG Open Jiu-Jitsu Şampiyonasını kazanmıştı. Bununla birlikte Hardy, jiu-jitsu sporunu öğreten bir yardım kuruluşunun da yöneticileri arasında yer alıyor.

Aktör önümüzdeki dönemde Havoc, Venom 3 ve The Bikeriders filmlerinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Siz Tom Hardy’nin dövüş sanatları performansı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: The Guardian

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

getty images yapay zeka

Ünlü Stok Görsel Sitesi Getty Images, Yapay Zekânın Ürettiği Eserleri Yasaklama Kararı Aldı

kanye west kitap okuma

Rap Müzisyeni Kanye West, Hiç Kitap Okumadığını Açıkladı: “Okumak Benim için Brüksel Lahanası Yemek Gibi”