Uncharted Film Çekimleri Başladı: Tom Holland Duyurdu

Uncharted filmi çekimleri sonunda başladı. Tom Holland, pandemi nedeniyle geciken yapımın prodüksiyon başlangıcını setten bir fotoğrafla duyurdu.

Tom Holland, Unchartedfilmi çekimlerinin sonunda başladığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Dünyayı uzun bir süredir etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi nedeniyle bir türlü başlamayan prodüksiyon sürecinin ilk adımı bugün itibarıyla atıldı.

Holland, dördüncü oyundan ilham aldığı bildirilen Sony’nin popüler oyun serisinin film uyarlamasında genç Nathan Drake rolünü üstlenecek. Filmin ilk söylentileri çıktığı sırada Drake rolünü üstleneceği söylenen Mark Wahlberg ise Drake’in akıl hocası Sully rolünü üstlenecek.

Uncharted’ın yönetmen koltuğunda Zombieland 1 & 2 ve Venom’u çeken Ruben Fleischer bulunuyor. Normalde daha önce de erteleme alan filmin prodüksiyonuna mart ayında başlanılması gerekiyordu ancak virüs nedeniyle bu süreç bir kez daha ertelenmiş oldu. Tüm bunlarla birlikte pandeminin büyük ölçüde kontrol altına alındığı Berlin’deki üretim yeri ile kameraların yakında tekrar çekimlere başlayacağına dair bazı işaretler ortaya çıkmıştı. Daha geçen hafta filmin yıldızı Tom Holland’ın “First day back” adıyla paylaştığı kısa virüs testi videosuyla da prodüksiyonun yeniden başlayacağına dair ihtimaller artmıştı.

Uncharted 4

Nihayet, ünlü oyuncu Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla film çekimlerinin ilk resmi gününün başladığını duyurdu.

Uncharted Kadrosunda Antonio Banderas da Bulunuyor

“İlk gün” metniyle paylaştığı gönderiye aşağıdan göz atabilirsiniz:

View this post on Instagram

Day one #uncharted

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Birkaç defa erteleme alan ve çekimleri geciken film için ekibin biraz acele etmesi gerekiyor. Normalde bu tarz gişe rekortmeni Hollywood yapımları için bir yıllık süre oldukça kısa bir zaman gibi duruyor. Ancak ne olursa olsun, yıllardır hayranların heyecanla beklediği şey gerçekleşmeye başladı. Son olarak Antonio Banderas’ın da kadroya katılmasıyla Uncharted 4: A Thief’s End oyunundan uyarlanacak film için heyecan bir kat daha arttı.

Uncharted Vizyon Tarihi

Peki Uncharted ne zaman beyaz perdeye gelecek? İlk olarak vizyon tarihi 5 Mart 2021 olarak duyurulan yapım, 7 aylık bir erteleme aldı ve yeni çıkış tarihi 8 Ekim 2021 olarak duyuruldu. Tarihin yeniden değişip değişmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Sizin filmle ilgili teorileriniz neler? Sizce ortaya iyi bir uyarlama çıkacak mı? Görüşlerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşmayı unutmayın.

* * *

* Sam Raimi Yeni Bir Doğaüstü Korku Filmi Geliştiriyor

Kaynak: Screen Rant

GÖZ ATIN  PlayStation 5 Çevre Dostu Özelliğiyle Geliyor
Site Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni
1988, Darıca. Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Uncharted Film Çekimleri Başladı: Tom Holland Duyurdu için 3 yorum

  1. Oyunlarını büyük bir zevkle oynayan birisi olarak merakla bekliyorum. Oyun kendi içinde bir sinema filmi gibi olmasından dolayı çok büyük bir beklentim yok. Açıkçası beni tek heyecanlandıran kadrosu olduğu için güzel bir iş olacağını tahmin ediyorum.


  2. Tamarix dedi ki:

    Ben de oyunların hayranıyım, çok severek oynamıştık kardeşimle fakat Tom Holland? Umarım hayal kırıklığı olmaz.


  3. Sektörde adam kalmadı herhalde.Taş gibi karakteri bu oğlana vermişler.


Uncharted Film Çekimleri Başladı: Tom Holland Duyurdu

Uncharted filmi çekimleri sonunda başladı. Tom Holland, pandemi nedeniyle geciken yapımın prodüksiyon başlangıcını setten bir fotoğrafla duyurdu.

Başa dönün