in

Venom 2 Filmindeki Cletus Kasady’den İlk Görüntüler

Venom 2 filminde Woody Harrelson’un canlandırdığı Cletus Kasady (Carnage) karakterinden ilk fotoğraf geldi. Ayrıca film çekimlerinden kısa bir video paylaşıldı.

venom 2 Carnage
- Reklam -
- Reklam -

Spider-Man’in Marvel Sinematik Evreni’ne geçmesiyle Sony’nin elinde kalan karakterlerle bir şeyler yapma arayışıyla ortaya çıkan Venom karışık tepkiler alsa da hayranlar tarafından oldukça sevilmişti. 2018 yılında beyaz perdeye uyarlanan film bununla birlikte Spider Man evrenine farklı bir bakış açısı ve nefes de getirmişti. Sonuç olarak Sony’ye iyi bir kâr bırakan filmin devamının geleceği sonundaki sahneden belliydi.

Filmin sonunda yer alan sahnede Tom Hardy’nin canlandırdığı Eddie Brock karakterinin Marvel çizgi romanlarına aşina olanların Carnage olarak bildiği Cletus Kasady’yle röportaj yapmak için hapishaneye gidiyordu. Keza bu son sahnede Woody Harrelson’un canlandırdığı Carnage aynen şöyle söylüyordu:
“Buradan çıkacağım ve çıktığımda da tam bir katliam (Carnage) yaşanacak.”
İşte ilk filmin sonunda gördüğümüz bu karakter ikinci filmin baş kötüsü olacak. Carnage’ın, daha doğrusu karakteri Cletus Kasady’nin Venom 2 filminde nasıl görüneceğine dair ilk fotoğraf paylaşıldı.

venom 2 Carnage

- Reklam -

Ayrıca Instagram üzerinden bir hesap da filmde yine Carnage’in gözüktüğü bir sahneyi paylaştı:

https://www.instagram.com/p/B8qjDpDgMPs/

Carnage karakteri Venom 2 filminde yer alacak olsa da Tom Holland’ın Spider-Man’inin filmde gözükmesini isteyen hayranların sayısı da az değil. Bu ne yazık ki şimdilik pek de mümkün gözükmüyor. Ancak Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige Spider-Man’in farklı filmlerde gözükmesi üzerine yaptığı yorum yüzünden birçok teorinin ortaya çıkmasına sebep oldu.
“Spidey, MCU’daki maceralarına devam edeceği için çok heyecan duyuyorum ve benimle birlikte Marvel Studios’taki herkes bu konu üzerinde çalışacağımız için oldukça heyecan duyuyor. Spider-Man güçlü ve ikonik bir kahraman ve onun hikâyesi tüm dünya üzerinde, her yaş grubundan izleyici buluyor. Ayrıca kendisi sinematik evrenler arasında geçiş yapabilen ve süper güçlere sahip tek kahraman. Öyle ki Sony kendi Spidey evrenini geliştirmeye devam ederse geleceğin bize neler getireceğini kim bilebilir ki?
venom 2

Spider-Man evreni giderek genişlemeye devam ediyor. Venom 2 filminin Spidey’nin hayranlarının gözünde nasıl bir etki yapacağı ise başka bir merak konusu. Sony’nin omuzlarında ağır bir yük olduğu kesin. Umuyoruz ki ilk filmin üzerine koyarlar ve serinin hayranlarını bu yeni Spider-Man evrenine alıştırmayı başarırlar.

- Reklam -

Peki ya sizler Venom 2 filminden sizler ne bekliyorsunuz? Carnage’ın yeni görünüşü hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi forumlarımızda bizlerle paylaşabilirsiniz!


* Yeni Spider-Man Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı

Kaynak: comicbook

Halil Oğulcan Karamağara

Bir sürpriz yumurtanın içinde, 1994 yılında, İstanbul'da düşmüşüm annemin karnına. Mesela ağlamamışım doğduktan sonra. Tabii sonradan arayı kapattım. Şu anda Tekirdağ, Namık Kemal Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyor, kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Anime, dizi ve film izlemeyi çok severim. Okumayı da. Arada kendimi oyun oynamaya kaptırdığım da olmuyor değil. En çok da büyünce yazar olmak istiyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Carnage karakteri için Woody Harrelson’dan daha iyi seçim olamazdı.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Aladdin 2

Aladdin 2 Filminin Çalışmaları Resmen Başladı

Locke & Key inceleme

Locke & Key 1. Sezon İncelemesi: Fantastik Kurgunun “Kafa Açan” Anahtarları