in

Warner Bros., The Flash’ın İptali Dahil 3 Farklı Seçeneği Değerlendiriyor

Warner Bros., Ezra Miller’ın son davranışları nedeniyle The Flash filminin iptali dahil üç farklı seçeneği değerlendirme aşamasında.

Warner Bros. The Flash filmini iptal edebilir

Warner Bros., The Flash filmini iptal edebilir. Stüdyo, başrol Ezra Miller’ın son hareketleri nedeniyle filmi tamamen rafa kaldırmak da dahil olmak üzere üç farklı seçeneği tartışıyor.

Ezra Miller, son aylardaki davranışlarıyla Warner Bros. Discovery’yi zora sokmaya devam ediyor. Son olarak hırsızlıkla suçlanan oyuncu, Stamford kentinde özel bir mülkten alkol çaldığı iddiasıyla gündeme geldi. 26 Eylül’de Vermont Yüksek Mahkemesi’nde yargılanmaya hazırlanan Miller, daha önce de bir anne ve üç küçük çocuğunu silahlarla ve kenevirle dolu bir çiftlikte zorla tuttuğu yönündeydi. Durumu hiç de iyi gözükmeyen oyuncunun DC Sinematik Evreni’nin en önemli karakterlerinden birini canlandırıyor olması da Warner Bros.’u oldukça zora sokuyor.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Warner Bros., The Flash filminin geleceği için üç farklı sonuç üzerinde tarışıyor. Bunlardan ilki, Ezra Miller’ın profesyonel bir destek almasını ve ardından “son birkaç yıldaki davranışlarını açıklayan röportaj vermesini ve özür dilemesini” içeriyor. Bu ilk seanryoda 2023’te vizyona girmesi planlanan The Flash’ta oyuncu tanıtımlarda çok az bir şekilde yer alacak.

Warner Bros., The Flash Filmini Tamamen Rafa Kaldırabilir

Ezra Miller, The Flash Sonrası DC Filmlerinde Olmayacak

Başka bir senaryo Ezra Miller’ın destek almamayı seçmesi halinde olacakları içeriyor. Böyle bir durumda Warner Bros. filmi yine vizyona sokacak, ama Ezra Miller’ı tanıtımlarda hiç bulundurmayacak ve gelecekteki DC projelerinde kendisi yerine farklı bir oyuncuyu Flash rolüne atayacak. Bu senaryo aslında uzun süredir dile getiriliyor. Hatta Dylan O’Brien dahil olmak üzere farklı isimlerle görüşüldüğüne dair bir söylenti bile çıkmıştı

Stüdyo tarafından “son çare” olarak görülen senaryo ise Miller’ın davranışlarını düzeltmemesi halinde filmi tamamen iptal etmek. Ezra Miller hemen hemen her sahnede yer aldığı için filmi farklı bir oyuncuyla yeniden çekmek çok pahalıya mal olur. Haberi paylaşan The Hollywood Reporter, “200 milyon dolarlık bir filmi rafa kaldırmanın benzeri görülmemiş bir hamle olacağını” belirtti. Ancak Disovery ile birleşen ve yeni adı Warner Bros. Discovery olan şirketin kısa süre önce 90 milyon dolarlık Batgirl ve 40 milyon dolarlık Scoob!: Holiday Haunt filmlerini rafa kaldırdığı düşünülerse, bu ihtimal hiç de uzak gibi durmuyor.

Herhangi bir iptal durumu olmadığı takdirde The Flash filmi 23 Haziran 2023’te sinemalarda olacak.

Batgirl’ün iptali sonrası uzun yıllardır merakla beklenen The Flash filminin iptal edilme ihtimalini sizler nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce başrol de olsa bir oyuncunun hareketleri, yüz milyonlarca dolar harcanan bir yapımı etkilemeli mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for ivy ivy dedi ki:

    flash-superman

    Superman haklıymış.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Edgar Allan Poe Filmi 18+ Netflix

Edgar Allan Poe’nun Hayatını Anlatan Film 18+ Yaş Sınırıyla Yayınlanacak

Salman Rüşdi saldırı

Şeytan Ayetleri’nin Yazarı Salman Rüşdi Bıçaklı Saldırıya Uğradı