in ,

Wonder Woman 1984 Fragmanı Yayınlandı

Wonder Woman 1984 yeni fragmanı DC FanDome etkinliğinde paylaşıldı. Heyecanla beklenen filmde yer alacak Cheetah karakteri de gözüktü.

WW 1984 Kritik
- Reklam -
- Reklam -

Wonder Woman 1984 yeni fragmanı yayınlandı. DC Sinematik Evreni’nin merakla beklenen devam filmine ait ikinci fragman, nihayet aylar sonra DC FanDome etkinliği ile tanıtıldı.

Normalde 4 Haziran 2020 tarihinde beyaz perdeye gelecek olan, ancak Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenen Wonder Woman 1984 (ya da WW84) filminin ikinci fragmanı sonunda hayranların beğenisine sunuldu. Heyecanla beklenen fragman, Cheetah karakterine de ilk bakış atmamızı sağladı.

wonder woman 1984 fragmanı

- Reklam -

İlki 2017 yılında çıkan, ama Batman v Superman ve Justice League filmleriyle de tanıdığımız, başrolünde Gal Gadot’un olduğu Wonder Woman oldukça sevilmişti. Patty Jenkins’in yeniden yönetmenliğini yaptığı filmde Gadot’un yanı sıra Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Robin Wrightve Connie Nielsen gibi isimler eşlik ediyor.

Wonder Woman 1984 Fragmanı

YouTube video

Bugün başlayan ve uzun süredir beklenen DC FanDome etkinliği Wonder Woman paneliyle başladı. Panelde filmin oyuncuları Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig ve Pedro Pascal ile yönetmen, senarist ve yapımcı Patty Jenkins yer aldı. Hayranlardan gelen soruların yanıtlandığı ve ardından bazı cosplay ve artwork çalışmalarının gösterildiği panelin sürpriz konuğu ise, Wonder Woman’ı daha önce canlandırmış olan Lynda Carter’dı.

Cheetah’lı sahnelerin daha fazla yer aldığı ikinci fragman, görsel efekt ve mekân zenginlikleriyle de dikkat çekiyor. Fragman, filmin konusu için genel bir taslak oluşturuyor ve Maxwell Lord’u insanlara hayal ettikleri her şeyi vermeyi vaat eden sinsi bir kötü adam olarak tanıtıyor. Barbara Minerva yani Cheetah’a “Cevap her zaman daha fazladır,” dediği gibi, karakteri 1980’lerin aşırılığına dair bir yorum gibi görünüyor. Görüntülerde, Barbara’nın Lord’un söylemleri tarafından etkilendiği ve hayatını iyileştirmek için onu aradığı ortaya çıkıyor.

- Reklam -

wonder woman 1984 vizyon tarihi

Koronavirüs salgını artarak devam etmezse WW84 filmi 2 Ekim 2020 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak. Fragmandaki bir başka ilginç ayrıntı da bu konuyla ilgiliydi. Yeni görüntüler Wonder Woman 1984’ün sinemalarda oynayacağını doğruluyor, ancak 2 Ekim’de planlanan çıkış tarihinden bahsetmiyor. Bu da akıllara filmin bir kez daha erteleneceği ihtimalini getiriyor.

Yayınlanan yeni fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce ortaya ilkinden daha iyi bir film çıkacak mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.


* Ben Affleck, The Flash Filmi ile Yeniden Batman Oluyor

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for ulu.taborlin.kvothe ulu.taborlin.kvothe dedi ki:

    Bazı yerleri kötü olsa da genel olarak iyiydi.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

lucifer 5. sezon incelemesi

Lucifer 5. Sezon İncelemesi: Birileri Olup Biteni Anlatabilir mi Artık?

stranger things 5. sezon

Stranger Things 5. Sezon Onayı Aldı