in ,

Yeni Avatar Filmi “The Way of Water”dan Vizyon Öncesi Son Fragman

Yeni Avatar filmi “The Way of Water” vizyona girmek için gün sayıyor. James Cameron imzalı yapımdan final fragmanı yayınlandı.

Yeni Avatar Filmi The Way of Water Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Yeni Avatar filmi The Way of Water için son fragman görücüye çıktı. Hayranlar, 13 yıl sonra bir kez daha Pandora gezegenine geri dönüyor.

James Cameron’ın uzun zamandır beklenen yapımında sona yaklaşıldı. Başrollerinde Sam Worthington ve Zoe Saldana’nın yer aldığı yapım, önümüzdeki ay izleyicilerle buluşacak.

2019 yılında The Walt Disney Company çatısı altına geçen 21st Century Fox stüdyosu tarafından geliştirilen yapımda, vizyon öncesi son bir fragman paylaşıldı.

- Reklam -

Cameron, bugüne dek toplam üç devam filmi yaptı. Bunlardan ilki Pihanha II, diğerleri ise Aliens ve Terminator 2: Judgment Day. Dolayısıyla hayranlar, usta yönetmenin nasıl bir performans ortaya koyacağını merakla bekliyor.

Yeni Avatar Filmi “The Way of Water” Final Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmanı YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

Dünyanın birçok yerinde biletleri de satışa çıkan yeni Avatar filmi, ilk yapımdaki maceraya kaldığı yerden devam edecek.

Toplamda 3 saat 10 dakikalık bir perde süresine sahip olan filmin oyuncu kadrosunda Sam Worhington, Jake Sully ve Zoe Saldana da Neytiri karakterlerini bir kez daha canlandıracak.

Yeni macerada hayranlar Pandora gezegeninin sualtı dünyası ile tanışacakken hikâye de Sully Ailesi’nin gezegene adapte olup hayatta kalma macerasını konu alacak.

Avatar 2 Filmi Yeni Afiş

- Reklam -

Yapımda Worhington ve Saldana’ya Sigourney Weaver, Kate Winslet, Stephen Lang, Michelle Yeoh, Giovanni Ribisi, Edie Falco, CCH Pounder ve Oona gibi isimler eşlik edecek.

Toplamda 5’leme olarak planlanan serinin devam halkası vizyona girmeden önce, Cameron geçen günlerde yaptığı açıklamada serinin gidişatını izlenme rakamlarının belirleyeceğini hatırlatmıştı. Cameron, yaptığı açıklamada devam filmiyle bekleneni bulamazlarsa 4. ve 5. yapımlardan vazgeçebileceklerini hatırlatmıştı.

2009’da vizyona giren Avatar filmi, birçok rekor kırarak dünya çapında 2,74 milyar dolarlık gişe hasılatı toplamayı başarmıştı. Fox’un Disney çatısına geçmesiyle, The Walt Disney Company Avatar’ı çok daha büyük bir marka hâline getirmek için düğmeye basarak 5 filmlik bir maceranın temellerinin atıldığını duyurmuştu.

Yeni Avatar Filmi The Way of Water Fragmani - Yeni

Avatar: The Way of Water filmi 26 Aralık 2022 tarihinde vizyonda olacak. Serinin üçüncü filmi ise 20 Aralık 2024’te gösterime girecek.

Siz yeni Avatar filmi için heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı ve yeni filmle ilgili teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Gizmodo

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Avatar 1’ in denizlerde geçen versiyonu olacak gibi duruyor. Bu açıdan pek heyecan uyandırmadı. Ayrıca 3D de varmış yandık. Bi bitmedi şu 3D. :smiley:

  2. Avatar for Elmakurdu23 Elmakurdu23 dedi ki:

    Sadece ımax için izleyecem.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Gaddar Öyküler - Edith Nesbit

Gaddar Öyküler – Edith Nesbit | Haftanın Kitabı #247

Canavar Alayı: Diskdünya #31 / Terry Pratchett

Diskdünya’nın Savaş Meydanlarında Yitip Giden İsimsiz Ruhlara Adanmış Romanı “Canavar Alayı” Türkçede