in

Yeni Harley Quinn Filmi Çalışmaları Başlamış Olabilir

Harley Quinn yeni filmi yolda olabilir. Margot Robbie’nin başrolünde olacağı yapım için Warner Bros. çalışmalara şimdiden başlamış gözüküyor.

harley quinn margot robbie

Margot Robbie’nin başrolünü oynadığı yeni bir Harley Quinn filmi için çalışmalar başlamış olabilir.

Warner Bros.’un uzun süredir yeni bir Harley Quinn senaryosu üzerinde çalıştığı bildirildi. Margot Robbie karakteri son olarak bu yılın başlarında sinemalara gelen Birds of Prey filminde canlandırmıştı. Film hem eleştirmenlerin dikkatini çekmiş hem de izleyici tarafından çoğunlukla beğenilmişti. Ancak stüdyo başlangıçta umduğu gişe başarısını pek yakalayamdı. Elbette bunun sebebi dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle filmin sinemalarda beklenenden çok daha az bir süreyle kalmasıydı. Zaten Warner Bros. da çok beklemeden filmi dijital ortamda piyasaya sürdü. Özellikle insanların evlerinde geçirdiği bu zamanlarda film çok daha iyi bir başarı sağladı.

harley quinn margot robbie birds of prey

Şimdi de Warner Bros.’a yakın kaynaklar Margot Robbie’li Harley Quinn için yeni bir film geliştirildiğini söylüyor. Şu an için filmin konusu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Bazı hayranlar düşük bir ihtimal olarak görülse de Birds of Prey 2’nun gelmesini umuyor. Bazıları da şu anda daha mantıklı gözüken ve uzun zamandır beklenen Gotham City Sirens projesinin hayata geçeceğini düşünüyor. Elbette bu iddialar stüdyo tarafından doğrulanmış değil ama birkaç ay sonra bir duyurunun geleceği tahmin ediliyor.

Harley Quinn ve Joker Odaklı Bir Film Gelebilir mi?

Yırtıcı Kuşlar sinemalara gelmeden çok daha önce her yıl yeni bir Harley Quinn filminin beyaz perdede olacağıyla ilgili söylentiler vardı. 2021 yılı Birds of Prey filmi için geçerliyken, 2021 James Gunn’ın yönettiği The Suicide Squad’a ve 2022 de halihazırdaki söylentinin doğru olduğunu kanıtlayan gizemli projeye işaret ediyor. Ayrıca yine daha önceden yapılan bir açıklamayla Jared Leto’nun oynadığı bir Joker ve Harley Quinn filminin geleceği söylenmişti. Pek tabii DC Sinematik Evreni’nden bağımsız hazırlanan ve başarılı olan solo Joker yapımında Warner Bros.’un Todd Phillips ve Joaquin Phoenix ile çalışmasından sonra bu pek olası görünmüyor.

harley quinn joker

2020 herkes için garip bir yıl olmaya devam ediyor. Ancak 2021 Harley Quinn ve arkadaşları için daha iyi olacak diye umut ediliyor.

Birds of Prey’deki Margot Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn’in performansını sizler nasıl bulmuştunuz? DC Sinematik Evreni’nde yaşanan onca değişikliğe rağmen bu karakterde aynı oyuncunun devam ediyor oluşu sizce doğru bir karar mı? Kayıp Rıhtım Forum aracılığıyla yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Birds of Prey İncelemesi: DC’nin Solo Film Sınavı

Kaynak: movieweb

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Birds of Prey de zaten Harley Quinn filmiydi ne yaptı gişede ? Yani, Warner Bros’un bu boş işlerle uğraşmasının sebebi ne anlamış değilim.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Astıktan Sonra - Joe Abercrombie - Kadim Kanunlar

Astıktan Sonra: Joe Abercrombie’nin Kadim Kanunlar Serisi Devam Ediyor

Makineli Kafanın Hikâyesi - Merve Köken | Çevirmenin Çemberi

Makineli Kafanın Hikâyesi – Merve Köken | Çevirmenin Çemberi