in ,

Netflix Türkiye’nin Yeni Filmi “Yolun Açık Olsun”dan Fragman Yayınlandı

Yolun Açık Olsun fragmanı yayınlandı. Netflix Türkiye’nin başrollerinde Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı yeni filmi yakında izleyiciyle buluşuyor.

yolun açık olsun fragmanı netflix

Yolun Açık Olsun fragmanı paylaşıldı. Netflix Türkiye yeni bir film ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği yapımın kadrosunda Engin Akyürek, Tolga Sarıtaş ve İlker Kızmaz gibi isimler yer alıyor.

Netflix, Türkiye’deki orijinal içeriklerini birbiri ardına yayınlamaya devam ediyor. Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ’lu Yakamaz S-245 dizisini yayınlayan platform, mayıs ayında yayınlanacak filmi Yolun Açık Olsun’dan da ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sundu.

Emekli asker, gazeteci ve yazar Hakan Evrensel’in 2017’de Dualite Yayınevi’nden çıkan aynı adlı romanından uyarlanan film bir askerin geçmişiyle hesaplaşmasını ve aşkı için ortaya koyduğu mücadeleyi konu alıyor.

Yüzbaşı Salih’in Asteğmen Kerim ile gerçekleştirdiği yolculukta varış noktası Muğla’nın Dalyan ilçesinde yaşayan Kerim’in büyük aşkı Elif. Ancak Salih, yol boyunca geçmişiyle hesaplaşmak zorunda kalıyor.

Yolun Açık Olsun Fragmanı | İZLE

İki askerin hikâyesini takip eden ve bir tür “yol hikâyesi” olarak tanımlanan filmin çekimleri geçen aylarda tamamlanmıştı. Yapımın yönetmenliğini 7. Koğuştaki Mucize, Beni Çok Sev ve Mahmut ile Meryem filmlerini de çeken Mehmet Ada Öztekin üstleniyor. Senaryo ise kitabın da yazarı olan Hakan Evrensel’in imzasını taşıyor.

Filmde Yüzbaşı Salih rolünü geçen günlerde ilk görselleri yayınlanan Disney Plus Türkiye yapımı Kaçış’ta da rol alan Engin Akyürek oynuyor. Akyürek ayrıca Sefirin Kızı, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kader, Ölene Kadar ve Kara Para Aşk’ta da rol almıştı.

Filmin yapımcılığını Lanistar Medya (7. Koğuştaki Mucize) ile Same Film (Kaçış) ortaklaşa üstleniyor.

Yapımın oyuncu kadrosunda Akyürek’e Tolga Sarıtaş, İlker Kızmaz, Belfu Benian, Alpay K. Atalan, Ebru Nil Aydın, Ergun Kuyucu ve Özlem Çakar Yalçınkaya gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin hikâyesini kaleme alan Hakan Evrensel aynı zamanda Güneydoğudan Öyküler ve Yer Eksi İki gibi kitaplarla tanınıyor.

Yolun Açık Olsun filmi 23 Mayıs 2022 tarihinde Netflix’teki yerini alacak.

Yolun Açık Olsun filmi hakkında sizin beklentileriniz neler? İlk fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

beta berk bayındır ölüm

Ünlü Rap Müzisyeni Beta, 8. Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti

mehmet günsür atatürk dizisi disney ali rıza efendi rolü

Disney’in “Atatürk” Dizisinde Ali Rıza Efendi’yi Oynayacak Aktör Belli Oldu