in

“Voldemort: Origins of the Heir” Hayran Filmi Yayında! [Türkçe Altyazılı]

Uzun zamandır merakla beklediğimiz, Lord Voldemort’un geçmişine ışık tutacak olan hayran filmi nihayet yayınlandı! 52 dakikalık bu şöleni, Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz!

TryangleFilms adlı bir grup amatör Harry Potter sevdalısı tarafından başlatılan Voldemort: Origins of the Heir (Voldemort: Varisin Kökenleri) projesindeki gelişmeleri, FantastikCanavarlar.com üzerinden anbean vermeye çalışmıştık. İlk fragmandan son ana kadar Potter hayranlarının yanında olduğumuz bu yapımda, geçtiğimiz günde kutlu sona ulaştık.

Karşınızda Karanlık Lord‘un geçmişinden Hogwarts‘ın kurucularına ve varislerine kadar uzanan, zevkle izleyeceğiniz bir hikâye var. Öncesinde filme dair bir ön bilgi edinmek isteyenleri buraya alalım.

Artık hazırsanız, ışıkları kapatın ve keyfinize bakın!

Altyazı çevirisi: Burak İpek ve Evren Ergen
Düzelti: Onur Selamet

Filmi Potterhead arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Oyla!

Onur Selamet

1993 İstanbul. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu. Çeşitli kısa ve orta metraj film projelerinde yer aldı. Öyküleri kimi dergi ve fanzinlerde yayımlandı. 2013'ten beri üç arkadaşıyla birlikte Marşandiz Fanzin'in makinistliğini yapmaya devam ediyor. İlk öykü kitabı "Ölü Dalgıcın Sonbaharı" ise Eylül 2018'de yayımlandı.

Adam Johnson İmzalı “George Orwell Arkadaşımdı” Raflarda

Ray Bradbury Anısına: Öteki Dünyaya Yolculuk