in , ,

Jumanji: The Next Level Nasıl Olmuş? (Spoiler’sız Video İnceleme)

Jumanji: Yeni Seviye / Jumanji: The Next Level filminin sinemalara gelmesi ile oyun tekrar başlıyor. Bizler de filmi basın gösteriminde izledik ve ilk görüşlerimizi spoiler’sız olarak canlı yayında paylaştık.

Jumanji: The Next Level Nasıl Olmuş? (Spoiler'sız Video İnceleme)

Yeni yılın gelmesine az kalan günlerde, Jumanji: The Next Level (Yeni Seviye) filminin 13 Aralık 2019 tarihinde sinemalara gelmesi ile oyun tekrar başlıyor. Peki yeni macera ikinciye göre daha iyi bir iş çıkartabilmiş mi?

Gelin Jumanji: The Next Level filminin konusuna kısaca göz atalım:

Jumanji’nin yeni macerası The Next Level bir önceki film olan Vahşi Orman/Welcome to the Jungle filminde geçen maceralarının ardından hayatta kalmayı başarmış dört genci bir araya getiriyor. Bu dört genç tatil döneminde üniversitelerinden New Hampshire Brantford’daki evlerine dönerler. Şimdi artık üniversiteli olan bu gençler kendi hayatlarında da yeni bir döneme girmeye çalışırlar. Spencer’in oyuna tekrar girmek zorunda kalmasının ardından Martha, Fridge ve Bethany yeniden bir araya gelirler ve Spencer’ı eve geri döndürebilmek için bir kurtarma görevi için Jumanji dünyasına girmek zorunda kalırlar.

Oyun artık bozulmuştur ve oyunculara karşı savaşmaktadır. Karakterlerin Jumanji hakkında bildikleri her şey değişmek üzeredir. Artık bu oyun sadece bir ormandan ibaret değildir, oyun daha büyük ve daha tehlikeli bir hale gelmiş ve üstesinden gelinmesi gereken korkunç engeller vardır. Bu filmde herşey olabilir yani bu büyük maceranın, inanılmaz görsel efektlerin ve destansı mekanların yanında hiç umulmadık şeylerle karşılaşmayı da bekleyin.
13 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan Jumani‘nin yeni macerası The Next Level filmini basın gösteriminde izledik. Peki nasıl bulduk? Ekibimizden Atakan Uçar ve Hakan Tunç Kayıp Rıhtım Youtube Kanalı’nda canlı olarak görüşlerini aktardılar.

İyi seyirler.

* * *

Frozen 2 Filminin Yazılı İncelemesi İçin Tıklayın!

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    İlk Jumanji filminin yakına yaklaştığını düşünmüyorum. Rock var diye izlenir o ayrı :smiley:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Haftanın Kitabı #122 – Tövbe

Haftanın Kitabı #122 – Tövbe

The Witcher

The Witcher Dizisinden Karakter Tanıtım Videoları Geldi