in , ,

Star Wars: The Rise of Skywalker Olması Gereken Bir Son mu? (Spoiler’sız Video İnceleme)

Star Wars: The Rise of Skywalker filminin sinemalara gelmesi ile güç bir kez daha bizlerle olacak. Bizler de filmi basın gösteriminde izledik ve ilk görüşlerimizi spoiler’sız olarak canlı yayında paylaştık.

Star Wars: The Rise of Skywalker inceleme
- Reklam -
- Reklam -

Güç son defa bizimle oluyor. Star Wars: The Rise of Skywalker (Skywalker’ın Yükselişi) filminin 20 Aralık 2019 tarihinde sinemalara gelmesi ile efsanede bir üçleme daha sonlanıyor. Peki yeni macera ikinci filmin hatalarını örtebilmiş mi?

Gelin The Rise of Skywalker filminin konusuna kısaca göz atalım:

Kylo Ren, Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey, kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir…

20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan Star Wars: The Rise of Skywalker filmini basın gösteriminde izledik. Peki nasıl bulduk? Ekibimizden Atakan Uçar ve Hakan Tunç Kayıp Rıhtım Youtube Kanalı’nda canlı olarak görüşlerini aktardılar. Spoiler içermeyen bu ön bakış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

- Reklam -
YouTube video

 

- Reklam -

The Rise of Skywalker Filminin Detaylı İncelemesi İçin Tıklayın

Filme dair görüşlerinizi ve beklentileri bizlerle Kayıp Rıhtım Forum adresinden paylaşmayı unutmayın.


* Frozen 2 Filminin Yazılı İncelemesi İçin Tıklayın!

* Kanye West’ten Evsizlere Star Wars Temalı Konut Projesi

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Zack Zack dedi ki:

    Rogue One dışında Disney Star Wars un içine etti.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Klaus Mann

Klaus Mann Telifleri 2020’de Serbest Kalıyor

Avengers: Endgame Captain America

Avengers: Endgame Finalindeki İhtiyar Captain America’nın Yaş Gizemi Çözüldü