2019 Yılın EN’lerinde Oylama Süreci Başladı!

Adayları Kayıp Rıhtım okurları tarafından belirlenen 2019 Yılın EN'leri anketinde oylama vakti geldi! Seçiminizi yapın, yılın favorilerini birlikte belirleyelim!

Kayıp Rıhtım’ın geleneksel Yılın EN’leri anketinde 2019’un en iyilerini seçme zamanı geldi. Her sene olduğu gibi roman, öykü, çizgi roman, film, dizi, dergi ve Kayıp Rıhtım’a özel pek çok kategoride sayısız eserin ve ismin yarıştığı anket, bu akşam itibarıyla yayına giriyor.

Adaylarının, tamamen Kayıp Rıhtım Forum üyeleri tarafından belirlendiği Yılın EN’leri anketine geçmeden önce bazı hatırlatmalar yapmak istiyoruz. Altını çizerek söylediğimiz gibi, anketlerde aday gösterilen eser/kişiler Rıhtım’ın okurları tarafından belirlendi. Bu noktada Kayıp Rıhtım yönetimi işin sadece düzenleme boyutunda yer aldı. Kimi kategorilerde gösterilen işler, o kategoriye yeterli aday gelmediği için daha kapsayıcı başlıklar altında yer aldı. Hatalı alanlarda gösterilen adaylar doğru başlıkların altına taşındı.

Edebiyat kategorisinde aday gösterilen kitaplarda, Türkçede 1. baskısı ilk defa 2019 yılında yapılan eserler dikkate alındı. Dizilerde 2019 yılı içerisinde en az 1 sezon yayınlanmış olması; filmlerde 2019 yılında yayına girmeleri; dergilerde ise 2019 yılında en az bir sayı çıkartmış olmaları gözetildi.

Herkesin güzel vakit geçireceği keyifli bir anket diliyoruz. Oylarınızı 24 Ocak 2020’ye kadar kullanabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Ankete oy verebilmeniz için Gmail hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Anketlerin tamamına katılmak zorunda değilsiniz, dilediğiniz kategoriyi atlayabilirsiniz. Her kategoride birden fazla aday için oy kullanabilirsiniz.

Son katılım tarihi: 24 Ocak 2020

ANKETE KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Not: Ankette eseri ya da ismiyle yer almak istemeyenler en geç 10 Ocak 2020 tarihine kadar bizlere ulaşabilirler.

[GÜNCELLEME: OYLAMA TAMAMLANDI – SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN!]

GÖZ ATIN  Seçkide 127. Sayı: "Piramit Öyküleri"
2019 Yılın EN’lerinde Oylama Süreci Başladı! için 101 yorum

 1. Agape dedi ki:

  Birden fazla seçenek seçebiliyorsunuz arkadaşlar. Aklınızda olsun. :slight_smile:


 2. mit dedi ki:

  Bir kere de tamam abi de lan! :smile: (Seviyenin bittiği an…) :joy:


 3. Ishamael dedi ki:

  Evet, kendimi aday gösterip kendi kendime oy verdim.

  Ve evet hayatı bu kadar seviyorum.


 4. Büyük kargaşa çıkacak o zaman! Meşalesini, tırmığını kapan kapılara dayanacak :sweat_smile:


2019 Yılın EN’lerinde Oylama Süreci Başladı!

Adayları Kayıp Rıhtım okurları tarafından belirlenen 2019 Yılın EN’leri anketinde oylama vakti geldi! Seçiminizi yapın, yılın favorilerini birlikte belirleyelim!

Başa dönün