Çekiliş: Bahadır İçel’den “Başka Dünyalardan Öyküler”

Kayıp Rıhtım ve Kanon Kitap ortaklığında toplamda 9 okurumuza Bahadır İçel'in "Başka Dünyalardan Öyküler" kitabını hediye ediyoruz.

FacebookTwitter ve Instagram sayfalarımız üzerinden toplamda 9 okurumuza Bahadır İçel’in Başka Dünyalardan Öyküler adlı eserini hediye ediyoruz.  (Çekilişlere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak katılabilirsiniz.)

TÜM ÇEKİLİŞLER İÇİN SON KATILIM TARİHİ: 8 Ekim 2018 – 23.59

Twitter çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Facebook çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Instagram çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Bütün okurlarımıza bol şans dileriz!

GÖZ ATIN  Çekiliş: Daniel Clowes'tan "Ghost World"
Çekiliş: Bahadır İçel’den “Başka Dünyalardan Öyküler” için 4 yorum

  1. Howl dedi ki:

    Rıhtımın sevmediğim tek yanı. Kullandığım tek sosyal medya uygulaması whatsapp diye mahrum kalıyorum hep bu çekilişlerden. Rehberimde paylaşayım duruma atayım nolmaz mı hee nolmaz mı? :((


  2. Sosyal medya kullanım yelpazeniz benimkinden geniş o zaman :sweat_smile: İnternete girebildiğim tablete whatsapp uygulaması yüklenemiyor. Mobile internet E ile H arası gidip geldiği için sosyal ağ platformlarına gönlümce bağlanamıyorum. Şükredin, şükredin :sweat_smile:


  3. Howl dedi ki:

    Dönem başlamasa onu da kullanmıyorum. Şimdi proje tasarım grupları için mecburi. Ben kullanmadığım için şükrediyorum valla hayat maksimumda : P


Çekiliş: Bahadır İçel’den “Başka Dünyalardan Öyküler”

Kayıp Rıhtım ve Kanon Kitap ortaklığında toplamda 9 okurumuza Bahadır İçel’in “Başka Dünyalardan Öyküler” kitabını hediye ediyoruz.

Başa dönün