in

Çekiliş: George R.R. Martin’den “Buz Ejderhası”

Kayıp Rıhtım ve Epsilon Yayınevi ortaklığında Taht Oyunları’nın yazarı George R.R. Martin’in ilk kez 1980 yılında kaleme aldığı ve Adara adlı genç bir kızın bir buz ejderhasıyla yaşadıklarını konu alan kısa romanı “BUZ EJDERHASI”nı hediye ediyoruz.

buz ejderhasi cekilis

Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarımız üzerinden toplamda 10 şanslı okurumuza George R.R. Martin’inBuz Ejderhası adlı eserini hediye ediyoruz. (Çekilişlere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak katılabilirsiniz.)

TÜM ÇEKİLİŞLER İÇİN SON KATILIM TARİHİ: 20 Aralık 2018 – 23.59

Twitter çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Instagram çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Facebook çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Bütün okurlarımıza bol şans dileriz!

5 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  :frowning: Beğenme ve takip etme neyse de arkadaş etiketleyip hikayede paylaşma olmasa çok iyi olurdu. Kişisel bir hesap kullanmıyorum bu sebeple benim gibiler için zor oluyor. Sizi de anlıyorum tabi ama ben de annemi, babamı ve kardeşimi etiketlemek zorunda kalıyorum sürekli. Milleti bununla boğmak çok kötü. Serzenişim size değil tabi bu sistemi bulan kişiye. Facebook’ta sürekli oyun isteği daveti gelir de sinir olursunuz hani onun gibi geliyor bana. Eğer ailem olmasaydı muhtemelen birileriyle külahları değişirdik. :sweat_smile:

 2. Avatar for BiblofilYouTube BiblofilYouTube dedi ki:

  Siparişini verdim dün, yarın elimde olacak. Yoksa katılırdım :slight_smile:

 3. Avatar for Ishamael Ishamael dedi ki:

  Benim sosyal medya hesabım yok sadece böyle takla at amuda kalkıp karşıya tükür cinsinden çekilişler için tuttuğum bir twitter hesabım var ama rt ne demek birkaç saniye onu düşündüm o derece yabancıyım twitter dünyasına takipçim filan da sanırım yok emin değilim çıkar ve fake bu hesap derseniz bozuşuruz şimdiden söyleyeyim.

 4. Avatar for mit mit dedi ki:

  GRR Martin’in resmi Facebook hesabı bizim çekilişi beğenmiş :smiley: Hakkında atıp tuttuğumuz onca haberi okuyabilseler yine beğenirler miydi acaba? :smile::smile:

 5. Avatar for Nemo Nemo dedi ki:

  Kimse yazmadan yorumu kapayım:

  Kayıp Rıhtım çekilişine katılacağına kitabı yaz şişko.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

call of cthulhu inceleme

Call of Cthulhu: Denizden Babam Çıksa Yerim Atasözünü Yanlış Anlamak

alan moore ust

Alan Moore’un Senaryosunu Yazdığı “The Show” Adlı Filmden İlk Görsel Geldi