in ,

“Kayıp Rıhtım 10. Yıl Buluşması”na Davetlisiniz!

Kayıp Rıhtım platformunun 10. yılı için düzenleyeceğimiz buluşma etkinliğine herkesi bekliyoruz!

10. yaşımızı kutladığımız ve geçtiğimiz günlerde Sadettin Teksoy röportajıyla sonlandırdığımız şenliklerimizden sonra bir buluşma ne iyi gider diye düşündük ve 10. yaş buluşmamızı tüm okurlarımızla birlikte gerçekleştirmek istedik.

Bu cumartesi günü Kadıköy Penguen Kültür‘de yapacağımız etkinliğe tüm okurlarımızı bekliyoruz!

Saat 14.00‘da başlayacak olan buluşma etkinliğinde küçük sürprizlerimizin de olacağını şimdiden söylemiş olalım.

Yer ve tarih bilgileri hemen aşağıdadır.

Yer: Penguen Kültür

Başlangıç saati: 14.00

Adres: Caferağa Mahallesi, General Asım Gündüz Cd. No:35, 34710 Kadıköy/İstanbul

Facebook etkinlik sayfamıza şuradan ulaşabilirsiniz.

Orada görüşmek üzere!

Oyla!

53 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for magicalbronze magicalbronze dedi ki:

  Bugünkü buluşmada bulunan tüm arkadaşlara geldikleri ve bizi yanlız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum :two_hearts: Gerçekten çok ama çok güzel bir gün oldu.

  Hep birlikte çok daha iyilerini yapacağımız yeni buluşmalara diyorum :krs:

 2. Avatar for cankutpotter cankutpotter dedi ki:

  Valla ben çok eğlendim açıkçası. :)İlk başta ufak bir yabancılık çekme korkusu yaşadım ama sonra ortam kuruldu, hayat güzelleşti. :smiley:Arayı fazla açmayalım rıhtım ahalisi. :slight_smile:

 3. Avatar for DigitalMilitia DigitalMilitia dedi ki:

  Tek kelimeyle leziz bir gündü. Aç karna yenen ucuz yağlı döner kıvamındaydı buluşma, lezzetli, doyurucu, tatmin edici. Çok teşekkürler herkese.

 4. Avatar for Firtinakiran Firtinakiran dedi ki:

  O değil de buluşmaya onca kişi geldi, duygu ve düşüncelerini paylaşanların sayısı bir avuç :slight_smile:

  Ankara’dan 6 kişi geldi sanırım. Öncelikle her birinin ayaklarına sağlık. 1 Eskişehir var aynı zamanda. Onun da ayaklarına sağlık!

  Beklediğimizden çok daha kalabalık, cıvıl cıvıl bir ekip bulduk karşımızda. Birlikte 10 yılı devirdiğimiz şu günlerde sizlerle bir de yüz yüze kahkahalar atmak ayrı bir mutluluktu.

  Gerek yazar dostlarımız, gerekse çevirmen ve editörler yalnız bırakmadı bizi. Takipçilerimiz el emeği Kayıp Rıhtım tasarımlarını gönderdi, onların adıyla sergiledik ve sattık. Rıhtım’a dair şeylerin böyle ilgi görmesi beni inanılmaz mutlu etti. Teşekkür ederiz. Devamı da gelecek :krs:

  Yeni ve tamamen Rıhtım’a has smileylerimiz de rozetler olarak yakalardaki yerlerini aldı. 5 tane mi ne kaldı o dopdolu rozetlerden. İlginize bir kez daha teşekkür ederiz :pray:t2:

  Mehmet Berk Yaltırık’tan bir korku hikayesi de dinleme şansına eriştik bu buluşmada. Kanlı Gelin’e buradan selamlar. Evlerden ırak olsun. Gönlümüzde yaşasın efendim. Şahsen ben kendisini çok haklı buluyorum. Ablamızsın. En en en haklı sensin, ne olur o taş köprüde kal!

  Anket sonuçlarını esprili bir dille canlı canlı açıkladık. Kayıp Rıhtım’ın bu 10 yılda nerelere geldiğini konuştuk. Üzerine de güzel güzel pastalar yedik :obey: (Seçtiğim pastalar efsane değil miydi yea?)

  Her şey bir yana, Kayıp Rıhtım’ın bunca insanı tek bir çatı altında böylesine büyük bir enerjiyle birleştirebiliyor oluşu bana hala mucizevi geliyor. İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz, iyi ki bizimle olmaya devam ediyorsunuz :slight_smile:

  Seviliyorsunuz :krs:

  Not: Tabii ki gıybet de vardı. Gıybetsiz buluşma mı olurmuş yav? Fokur fokur kaynadı o kazanlar :baris:

Söyleyeceklerin mi var? Kayıp Rıhtım Forum'a gel ve sen de yorum yap!

48 cevap daha var.

64. Sait Faik Hikâye Armağanı İçin Başvurular Başladı

Tılsım-ı Kudret: Lanetlerle Örülü Gizem Yolculuğu