in

Yeni Yarışma Konseptimiz “Kayıp Rıhtım Trivia!” Yayında

Kayıp Rıhtım gururla sunar! Bugüne kadar birçok farklı projeyle sizlerle olduk. Şimdiyse yepyeni bir adımın zamanı geldi. Bilgi yarışması konseptli yeni platformumuz “Kayıp Rıhtım Trivia!” nihayet yayında!

kayip rihtim trivia
- Reklam -
- Reklam -

Kayıp Rıhtım’ı düzenli olarak takip eden okurlarımız, Rıhtım’la birlikte birçok farklı projeyle de ilgilendiğimizi bilirler. Öncelikli olarak Forum, 10 yıldır devam eden Aylık Öykü Seçkisi ve nihayet Harry Potter özelinde oluşturduğumuz Fantastik Canavarlar sitesi bunlardan bazıları. İşte şimdi yeni bir projeyi daha duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz: Kayıp Rıhtım Trivia!

Kayıp Rıhtım Trivia! Nedir?

trivia logo k

Trivia! bilgilerinizi sınayabileceğiniz, arkadaşlarınıza meydan okuyarak kolektif şekilde yarışmalar düzenleyebileceğiniz ve büyümesinde aktif rol oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması platformudur.

- Reklam -

Bildiğiniz gibi Kayıp Rıhtım’a ve diğer projelere tek bir Forum üyeliğiyle kolayca ulaşmanız mümkün. Aldığınız bir üyelikle tüm bu platformlara yorum yapabiliyor ve yine forumlarımız üzerinden bütün gelişmelerin takibini anında sağlayabiliyorsunuz. İşte Trivia!’ya da girişi yine forum profiliniz üzerinden sağlayacaksınız.

Edebiyattan mitolojiye, bilimden tarihe ve hatta spora kadar tamamı üyelerimiz tarafından hazırlanmış birçok soruya cevap verebilecek, bilgilerinizi sınarken bir yandan sıralamanızı takip edebileceksiniz. Ayrıca siz de kendi imzanızla yeni sorular ekleyerek projeye katkıda bulunabileceksiniz.

- Reklam -

Yine forum üyelerimizin aşina olduğu rozetler de Trivia! için ayrıca düzenlendi. Yeni yarışmamızla birlikte birçok farklı rozet kazanma şansına da erişeceksiniz.

Kayıp Rıhtım Trivia! ile Ödüllü Yarışmalar

Ayrıca Trivia! etkinliğimizde sponsorlu ve ödüllü yarışmalar da eksik olmayacak. Bu yarışmalardan erkenden haberdar olmak için özellikle forumlarımızda bulunan Trivia! kategorisini takip etmeyi unutmayın. Ödülleri şimdilik gizli tutalım. Ancak Rıhtım okurlarını memnun edecek hediyeler dağıtacağımızdan da emin olabilirsiniz.

Son olarak Trivia!’nın hâlâ beta aşamasında olduğunu ve geliştirilmeye devam ettiğini belirtelim. Yani önümüzdeki günlerde farklı özellikler eklenebilir, tasarımda küçük değişiklikler yaşanabilir.

Ve gelin, sözü daha fazla uzatmadan sizi Kayıp Rıhtım Trivia!’ya davet edelim:

trivia.kayiprihtim.com


Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

7 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for kaanaskin93 kaanaskin93 dedi ki:

  Ya iyi güzel keyifli de ben her on sorunun dokuzunda Fin, Türk ve çingene mitolojisi sorusu görmekten bıktım.

 2. Avatar for EmrecanDogan EmrecanDogan dedi ki:

  Üzgünüm! (Sitemi görünce direkt güldüm :smiley: )

 3. Avatar for kaanaskin93 kaanaskin93 dedi ki:

  Güldüğünüze göre fail sizsiniz. :smirk:

 4. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Neredeyse bütün soruları okuduğumu belirtmek isterim. :joy: Sağ olsun arkadaşlar yarışma sürecinde beni baya terlettiler. Bu arada bilmeyenler için Trivia’da yarışmalarımız oluyor. Belirlenen formata göre belirlenen sürede gerekeni yaptığınızda kitap ödülleri kazanabileceksiniz. Bu sebeple sisteme alışmanızı tavsiye ederim. :smirk: Beta sürümünde yapılan yarışmada toplamda altı kitap hediye edildi bile. :heart_eyes:

  Son olarak; beta süresince yardımda bulunan herkese kendi adıma teşekkür ederim. Gelecek yarışmalarda yeniden görüşmek üzere arkadaşlar. Kimlerin kazanacağını şimdiden merak ediyorum. :blush:

 5. Avatar for BiblofilYouTube BiblofilYouTube dedi ki:

  Bu olay efsane gerçekten ya. Kelt çingene, litvanya polonya fas cezayir her yerin mitolojisi varmış onu öğrenmiş olduk. Hiçbirini cevaplayamıyorum ama. Pas pas pas :slight_smile:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

2 cevap daha var.

behzat c yeni sezon

Behzat Ç. Dizisine Yeni İsimler Katılıyor

Avatar: The Last Airbender

Avatar Karakterlerinin Zaman İçindeki Değişimleri