in

Kayıp Rıhtım’ın Yeni Forumu Yayında!

Kayıp Rıhtım’ın üç platformunu da kapsayan yeni forumu (Kayıp Rıhtım, Fantastik Canavarlar ve Aylık Öykü Seçkisi) 10. Yıl Şenliklerimizin bir parçası olarak sizlerle!

Merhaba!

Siz değerli okurlarımız için harika bir haberimiz var! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve hakkında oldukça heyecan duyduğumuz bir reformla karşınızdayız: Kayıp Rıhtım’ın üç platformunu da kapsayan yeni forumu (Kayıp Rıhtım, Fantastik Canavarlar ve Aylık Öykü Seçkisi) 10. Yıl Şenliklerimizin bir parçası olarak sizlerle!

Yenilikçi arayüzü ve sayısız kolaylıklarıyla yeni forum sistemimizde, bundan sonra birçok şeyi tek üyelikle yapabileceksiniz. Örneğin foruma yorum girdiğinizde, bu gönderi hem portal hem de forum sisteminde yayınlanmış olacak. Eski forumlarımızdan aşina olduğunuz hantallık burada geçerli olmayacak.

Forumumuzla ilgili detaylı bilgi için buraya, Sıkça Sorulan Sorular kısmı için de buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca İstek&Şikayet kategorisinde de herhangi bir konu hakkında yardım ve öneri talebinde bulunabilirsiniz. Sevilen projemiz Yayınevleri Soru Hattı’nın da tüm hızıyla devam ettiğini söyleyelim.

Yeni foruma nasıl alışırım diye kaygılanmanıza da gerek yok! Çünkü üye olduğunuzda sizi forumumuzun Hancı’sı (botumuz) karşılayacak ve sitenin kullanımıyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğretmek için heyecanla yanınızda olacak.

Lafı fazla uzatmıyor, sizi forumlarımıza davet ediyoruz. Mobilden de rahatlıkla erişebileceğiniz ve eski sisteme göre inanılmaz güzellikler sunan yeni platformumuzun gizemlerini keşfetmeye sizleri davet ediyoruz!

Yeni forum adresimiz: https://forum.kayiprihtim.com/

NOT: Forumumuza YENİ ÜYELİK gerekmektedir. Eski forum arşiv olarak kalacak ve mesajları okumaya devam edebileceksiniz.

Oyla!

13 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for magicalbronze magicalbronze dedi ki:

  Çok uğraştık ama gerçekten değdi! :kalp:

  Bu aşamada yaklaşık 3 haftadır benimle birlikte forum için gecesini gündüzüne katan @estorn, @nemo ve @danieljackson’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Güzel iş çıkardık :krs:

 2. Avatar for aurienne aurienne dedi ki:

  Haftalardır uğraşıyorsunuz, ne kadar teşekkür etsek az. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler, harikasınız! :kalp:

 3. Avatar for bayramallanpoe bayramallanpoe dedi ki:

  Forum algısını değiştirip Rıhtım kalitesiyle çıtayı yükseltmiş olabiliriz. Şimdiden diğer forumlar kusura bakmasın :baris:

 4. Avatar for Firtinakiran Firtinakiran dedi ki:

  Bunun bir antidotunu bulun. Bağımlılık yapıyor. Yoksunluk yaşamayalım.

 5. Avatar for Nightmare Nightmare dedi ki:

  Selamlar herkese.

  Diğer foruma da uzun zaman seyirci olarak kaldım, burada da biraz gözlem yapmak istedim. Yeni forum kullanışlı ve yenilikçi olmuş. Eski forum bir süredir can çekişir gibiydi, günlük mesaj sayısı azalmıştı sanki. Burada yeni bir forum, yeni bir heyecanla herkes aktif, bu sevindirici. Kayıp rıhtım her zamanki gibi çağı yakalamayı başarmış, kayıp rıhtım platformlarını birlikte çalışır hale getirmek çok güzel bir fikir, çok da güzel işliyor.

  Her neyse, emeği geçenleri tebrik ediyorum, iyi forumlar.:hanci:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

8 cevap daha var.

Sayı #103: “Yeti Öyküleri”

Barut Büyücüsü Üçlemesi, “Güz Cumhuriyeti” ile Sona Eriyor