in

Kayıp Rıhtım’ın Yeni Forumu Yayında!

Kayıp Rıhtım’ın üç platformunu da kapsayan yeni forumu (Kayıp Rıhtım, Fantastik Canavarlar ve Aylık Öykü Seçkisi) 10. Yıl Şenliklerimizin bir parçası olarak sizlerle!

Merhaba!

Siz değerli okurlarımız için harika bir haberimiz var! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve hakkında oldukça heyecan duyduğumuz bir reformla karşınızdayız: Kayıp Rıhtım’ın üç platformunu da kapsayan yeni forumu (Kayıp Rıhtım, Fantastik Canavarlar ve Aylık Öykü Seçkisi) 10. Yıl Şenliklerimizin bir parçası olarak sizlerle!

Yenilikçi arayüzü ve sayısız kolaylıklarıyla yeni forum sistemimizde, bundan sonra birçok şeyi tek üyelikle yapabileceksiniz. Örneğin foruma yorum girdiğinizde, bu gönderi hem portal hem de forum sisteminde yayınlanmış olacak. Eski forumlarımızdan aşina olduğunuz hantallık burada geçerli olmayacak.

Forumumuzla ilgili detaylı bilgi için buraya, Sıkça Sorulan Sorular kısmı için de buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca İstek&Şikayet kategorisinde de herhangi bir konu hakkında yardım ve öneri talebinde bulunabilirsiniz. Sevilen projemiz Yayınevleri Soru Hattı’nın da tüm hızıyla devam ettiğini söyleyelim.

Yeni foruma nasıl alışırım diye kaygılanmanıza da gerek yok! Çünkü üye olduğunuzda sizi forumumuzun Hancı’sı (botumuz) karşılayacak ve sitenin kullanımıyla ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğretmek için heyecanla yanınızda olacak.

Lafı fazla uzatmıyor, sizi forumlarımıza davet ediyoruz. Mobilden de rahatlıkla erişebileceğiniz ve eski sisteme göre inanılmaz güzellikler sunan yeni platformumuzun gizemlerini keşfetmeye sizleri davet ediyoruz!

Yeni forum adresimiz: https://forum.kayiprihtim.com/

NOT: Forumumuza YENİ ÜYELİK gerekmektedir. Eski forum arşiv olarak kalacak ve mesajları okumaya devam edebileceksiniz.

20 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for magicalbronze magicalbronze dedi ki:

  Çok uğraştık ama gerçekten değdi! :kalp:

  Bu aşamada yaklaşık 3 haftadır benimle birlikte forum için gecesini gündüzüne katan @estorn, @nemo ve @danieljackson’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Güzel iş çıkardık :krs:

 2. Avatar for bookdilemma bookdilemma dedi ki:

  Ellerinizle sağlık kaptan ve diğer kaptanlar :krs:
  Emeğinizin karşılığını hep beraber alıyoruz sanırım, kocaman teşekkür ettik :heart_eyes:

 3. Avatar for Alp Alp dedi ki:

  Bu kadar sıradışı bir tasarıma şapka çıkarılır :slight_smile:

 4. Avatar for cankutpotter cankutpotter dedi ki:

  Valla ufak ufak alışmaya başladım ben de, daha minimalist olmuş sanki. Burada tartışmak epey eğlenceli olacak gibi. :slight_smile:

 5. Avatar for aurienne aurienne dedi ki:

  Haftalardır uğraşıyorsunuz, ne kadar teşekkür etsek az. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler, harikasınız! :kalp:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

15 cevap daha var.

Sayı #103: “Yeti Öyküleri”

Barut Büyücüsü Üçlemesi, “Güz Cumhuriyeti” ile Sona Eriyor