in ,

Çekiliş: 8 Kişiye 2 Kitaplık Ciltli Malamander Seti

8 şanslı okurumuza Genç Timaş etiketiyle çıkan ve Thomas Taylor’ın kaleme aldığı 2 kitaplık ciltli Malamander setini hediye ediyoruz.

ciltli malamander çekiliş
- Reklam -
- Reklam -

Facebook, Twitter, Instagram ve Forum sayfalarımız üzerinden Genç Timaş Yayınları etiketiyle yayımlanan Malamander ve Gargantis kitaplarını set olarak hediye ediyoruz.

Toplamda 8 kişiye hediye edeceğimiz ciltli seti kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit!

Çekilişlere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak katılabilirsiniz.

- Reklam -

TÜM ÇEKİLİŞLER İÇİN SON KATILIM TARİHİ: 13 Haziran 2021 – 23.59

Twitter çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Instagram çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Facebook çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

Forum çekilişine katılmak için TIKLAYIN.

NOT: Forum çekilişi için başlık altında “Çekilişe Katılmak İstiyorum” yazmanız yeterli olacaktır.

Malamander – Thomas Taylor | Arka Kapak Tanıtımı

Malamander - Thomas Taylor

Efsanevi Malamander’ın Gizemini Kim Çözecek?

Tuhaf Deniz Kasabası’na kışları kimse uğramaz. Özellikle karanlık çöktüğünde, korkunç sis Canavarağzı Kayalıklarını ve Leviathan gemisini yuttuğunda… Bazıları bu sisin içinde korkunç Malamander’in ayak izini gördüğüne yemin edebilir!

Herbert Limon, Büyük Nautilus Oteli’nin kayıp eşya sorumlusu, kaybolan eşyaların sahiplerini bulmanın ne kadar zor olduğunun farkında. Özellikle, kaybolan şey bir kız çocuğunun ailesi ise… Kimse on iki sene önce Parma Voilet’in ailesine ne olduğunu bilmez. Violet, ailesini bulmak için Herbert’ten yardım istediğinde olayın ucunun efsanevi Malamander’e uzandığını keşfederler. Tuhaf Deniz Kasabası her daim esrarengiz bir yer olmuştu. Fakat şimdi sis kıyıya çöküyor ve işler çok daha ürkütücü bir hâle geliyor.

Mükemmel bir hayal gücüyle oluşturulmuş macera atmosferi, mitler ve efsaneler yönünden zengin lezzetli bir gotik anlatı. Malamander kitabı Thomas Taylor’ın yetenekli bir yazar olduğunu kanıtlıyor. Bu kitap bütün alkışları hak ediyor.
-The Bookseller

Bu gençlik macerasında bir tatil adasında iki çocuğun yerel bir efsaneyi kovalayışını okuyacaksınız. Yazar mizahi bir ton ile ilginç karakterleri birleştirerek alışılagelmedik bir üçlemenin açılışını yapıyor. Enerjik, fantastik bu anlatı tarafından ele geçiriliyorsunuz.
-Publishers Weekly

Gargantis – Thomas Taylor | Arka Kapak Yazısı

Gargantis - Thomas Taylor Malamander

- Reklam -

“Gargantis uyur, kasaba durur. Gargantis uyanır, kasaba sallanır. Ve deniz her şeyi yutar.”

Sarsıcı bir fırtına ile başlayan, karanlık denizin dibinde biten sahil kasabası gizemi!

Tuhaf Deniz Kasabası’nda macera hız kesmeden devam ediyor! Herbie ve Violet bu sefer tüm kasabayı tehdit eden devasa bir fırtına ile karşı karşıya.

“İmkânsızın gerçekleşebileceği bir yer varsa, o da Tuhaf Deniz Kasabası’dır.”

Tuhaf Deniz Kasabası’nın üzerinde patlamaya hazır fırtına bulutları dolaşıyor. Balıkçıların söylediğine göre buna sebep olan şeyse efsanevi bir canavar. Ve bilirsiniz ki efsanelerin, yeniden hayat bulmak gibi bir alışkanlığı var. Birisi bu ürkütücü sahil kasabasının altındaki sulu mağaralarda uyuyan antik Gargantis’i uyandırır. Görünüşe göre Gargantis bir şey arıyordur: Su altı sığınağından çalınan bir hazine. Ve bu hazine Büyük Nautilus Oteli’nin Kayıp Eşya Sorumlusu Herbert Limon’un gözetiminde olabilir. Cesur Violet ve sadık dostu Herbie, Gargantis’in ne istediğini ve hazinesini ilk etapta kimin çaldığını bulmak için elinden geleni yapacak fakat şüpheli, gizli karakterlerle dolu bir kasabada, suçlu yoldan geçen herhangi biri olabilir!

Göz alıcı bir ışıkla parıldayan antik bir eser sahile oturur ve kapüşonlu esrarengiz bir adam tam da otelin ruhuna yakışır şekilde tuhaf tavırlarla Büyük Nautilus Oteli’nde cirit atar. Malamander efsanesinden sonra tüm tehlikenin geçtiğini düşünen ikili Herbie ve Violet, hiç beklemedikleri bir anda ellerine geçen bir anahtarla birlikte kendilerini tehlikenin tam ortasında bulur.

İki maceraperest bu olayların birbiriyle bağlantılı olduğunu ve kasabayı kurtarmak için hızlı hareket etmeleri gerektiğinin farkındadır ama araştırmaları onları denizin soğuk ve karanlık dibine götürebilir.

Dağılım şu şekildedir: 3 Twitter, 2 Instagram, 2 Forum, 1 Facebook

Bütün okurlarımıza bol şans dileriz!

139 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for dieter dieter dedi ki:

  Çekilişe katılmak istiyorum.

 2. Avatar for Jaunerouge Jaunerouge dedi ki:

  Çekilişe katılmak istiyorum.

 3. Avatar for Merve_Alparslan Merve_Alparslan dedi ki:

  Çekilişe katılmak istiyorum.

 4. Avatar for driveinthenails driveinthenails dedi ki:

  Çekilişe katılmak istiyorum.

 5. Avatar for ErolYerlikaya ErolYerlikaya dedi ki:

  Çekilişe katılmak istiyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

134 cevap daha var.

The Sandman Dizisi Video Neil Gaiman Netflix

The Sandman Dizisinden İlk Video: Neil Gaiman Anlatıyor

Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods İlk Filmden Çok Daha Büyük Olacak