in

Rotanızı Kayıp Rıhtım’ın Bundle’ına Çevirin!

Her geçen gün yeni mecralarda sizlere ulaşmaya devam ediyoruz. Sıradaki adresimiz ise Bundle oldu! Böylece pek çok seçkin haber kaynağıyla birlikte, Kayıp Rıhtım’ı da rahatça takip edebileceksiniz.

Öncelikle bilmeyenler için Bundle nedir ondan başlayalım. Bundle, akıllı telefonlarınızda gün içinde karşınıza çıkan yüzlerce haber içerisinde sadece sizin ilgilendiğiniz türden haberleri önem sırasına göre listeleyen bir uygulama. Yani siz istediğiniz kaynakları belirliyorsunuz ve Bundle da sizlere o kaynaklardan kategorilere göre haberler sunuyor. Böylece tek bir uygulama ile yalnızca ilgi duyduğunuz siteleri ve gelişmeleri güncel olarak takip edebiliyorsunuz. Anlayacağınız yeni nesil RSS uygulaması.

Bundle 8000’in üzerinde çeşitle Türkiye’nin en fazla kaynağa sahip uygulamalarından biri. Aynı zamanda 17 farklı ülkenin en popüler ve keşfedilmeye hazır içeriklerini sizlere sunuyor. Artık Kayıp Rıhtım platformu da bu kaynakların arasında, hem de öne çıkanlarda yer alıyor!

Bundle uygulamasını indirip My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra Kayıp Rıhtım‘ı aratarak ya da Sanat & Tasarım başlığı altında listelenen kaynaklar arasından sitemizi bularak favorilerinize ekleyebilir ve içeriklerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bundle uygulamasını Google Play ve App Store mağazalarından indirebilirsiniz.

Bu arada Kayıp Rıhtım’ın yenilenen forumuna ve 10. yılımızla birlikte yayına soktuğumuz Discord sunucusuna da göz atarak muhabbete dahil olmayı ihmal etmeyin!

Oyla!

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Thorin Thorin dedi ki:

    E süpermiş… Daha nice on senelere daha nice böyle güzel haberlere hep birlikte inşallah…

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Ay Zalim Bir Sevgilidir: Devrim Reçetesini Yazma Şablonu

Terry Pratchett’ın Efsane Serisi “Diskdünya” da Dizi Kervanına Katılıyor!