in ,

Harika Posterlerle Disney Animasyonlarında Büyüleyici Bir Yolculuk

Disney’in unutulmayan animasyonlarında büyüleyici bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? O zaman çeşitli sanatçılar tarafından animasyonların egzotik mekânları için yapılan posterlere buyurun.

disney posterleri

Akıllara hem olumlu hem de olumsuz düşünceleri getiren bir şirket Disney. Geçmişten beri belleğimizde yer edinmiş unutulmaz işleriyle sıcacık bir etkisi varken, diğer yanda elini attığı meselelere verdiği bazı zararlar ile tepkileri de çekmeye devam ediyor.

Ancak Disney’in yaptıklarına sevdalı bir hayran kitlesi olduğu da tartışılamaz. Bugün aklımıza kazıdıkları o unutulmaz yapımlara doğru yol alalım. Hepimiz çocukluğumuz başta olmak üzere Disney’in egzotik animasyonlarında keşfe çıktık değil mi? Peter Pan, Zootopia, Herkül, 101 Dalmaçyalı, Mulan, Alice Harikalar Diyarında ve daha saymadığımız harikulade işler. Hepsi birbirinden güzel ve sıcacık hisler yaratıyor ve yaratmaya da devam edecek.

Siz de bu animasyonları görünce sevenlerden misiniz? O zaman gelin hayallerimizi süsleyen animasyonların o güzel mekânlarına doğru hep birlikte bir ziyaret daha gerçekleştirelim. Bu sefer büyüleyici posterler eşliğinde.

Kaynak: Gizmodo

Cem Altınışık

1993 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğunun bir kısmını İzmir’de geçirdi ve şu an İstanbul'da yaşamakta. Psikoloji bölümünde eğitim gördü. Edebiyat, sinema, bilgisayar oyunları, müzik ilgisi ve bunları paylaşma sevgisiyle çeşitli kültür-sanat sitelerinde yazdı.

Adalet Ağaoğlu’nun Dar Zamanlar Üçlemesi İlk Defa Tek Ciltte Buluştu

Alfa’dan Bir Philip K. Dick Romanı Daha: Ölüm Labirenti