in , ,

The Witcher’dan Lost in Space’e… Netflix Türkiye’nin Aralık 2021 Takvimi Belli Oldu

Netflix Türkiye Aralık 2021 takvimi açıklandı. Önümüzdeki ay hayranlar heyecanla bekledikleri birçok yapıma ulaşma şansı elde edecekler.

Netflix Aralık 2021 takvimi

Netflix Türkiye Aralık 2021 takvimi belli oldu. The Witcher 2. sezondan Cobra Kai 4. sezona, Lost in Space final sezonundan Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’lı Don’t Look Up‘a kadar birçok yapım hayranları bekliyor.

Her ay yeni içeriklerle abonelerinin karşısına çıkmaya devam eden Netflix Türkiye, Aralık 2021 içerisinde hangi orijinal yapımlarının çıkacağı listesini kısa süre önce paylaştı. Diğer aylara nazaran çok daha dolu olan ve birçok hayranın beklediği yapımların yer aldığı listede, neler olduğuna birlikte göz atalım.

İşte Netflix Türkiye Aralık 2021 Takvimi

The Power of the Dog (Film) | 1 Aralık 2021

The Power of the Dog

Başrolünü Benedict Cumberbatch ve Kirsten Dunst‘ın paylaştığı The Power of the Dog, Thomas Savage‘ın 1967 tarihli aynı adlı romanına dayanıyor. Jane Campion tarafından yazılıp yönetilen 2021 yapımı western drama filminde ayrıca Jesse Plemons, Kodi Smit-McPhee, Thomasin McKenzie, Genevieve Lemon, Keith Carradine ve Frances Conroy gibi isimler rol alıyor.

Lost in Space 3. Sezon (Dizi) | 1 Aralık 2021

Lost in Space 3. Sezon

Robinson Ailesi’nin yaşadığı maceraları konu alan bilimkurgu dizisi Lost in Space, 3. ve final sezonu ile gelmeye hazırlanıyor. Will Robinson son macerasında ailesini kurtarmak ve Alfa Centuri’yi robot istilasından kurtarmak için elinden geleni yapacak.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım (Dizi) | 3 Aralık 2021

La Casa De Papel 5. Sezon Bölümleri Netflix

Bir başka final vermeye hazırlanan Netflix dizisi de La Casa De Pape. Yapımın final sezonunun 5 bölümden oluşan 1. kısmı 3 Eylül’de yayına girdi. Kalan 5 bölüm de 3 Aralık’ta yayınlanacak ve soygunun nasıl tamamlanacağı ortaya çıkacak.

Jurassic World Kretase Kampı 4. Sezon (Dizi) | 3 Aralık 2021

Jurassic World Kretase Kampı 4. Sezon

Isla Nublar’ın mucizelerini ve sırlarını açığa çıkaran 6 genç kampçının maceralarını konu alan animasyon dizisi yeni sezonuyla izleyenlerine heyecan dolu maceralar yaşatmaya devam edecek.

Voir: Filmlerin Gücü (Belgesel) | 6 Aralık 2021

VOIR David Fincher

Hayranlar David Fincher ve Netflix ismini daha çok Mindhunter 3. sezonu ile görmek istese de, bir belgesel ile gelmeye hazırlanıyorlar. VOIR adlı bu yapım, sinema tutkusu hakkında görsel denemelerden oluşan bir koleksiyon niteliğinde olacak.

The Unforgivable (Film) | 10 Aralık 2021

The Unforgivable

Başrolünde Sandra Bullock’un yer aldığı ve dram temasıyla öne çıkan The Unforgivable, iki polis memurunu öldürmekten dolayı 15 yıllık uzun bir hapis cezasına çarptırılan bir kadının, hapisten çıktıktan sonra tekrar topluma karışmak için çabalamasını konu edinecek. Film 10 Aralık’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

The Hand of God (Film) | 15 Aralık 2021

The Hand of God Netflix Aralık 2021 takvimi

Oscar ödüllü senarist ve yönetmen Paolo Sorrentino’nun yeni filmi, 1980’lerde çalkantılı bir dönemden geçen Napoli’de Fabietto Schisa adlı bir gencin öyküsünü anlatıyor. Efsane futbolcu Diego Maradona’nın Napoli’ye gelişi gibi keyifli sürprizlerle dolu olan The Hand of God’da beklenmedik bir trajedi de yaşanıyor. Kaderin üzerine düşen rolü oynamasıyla neşe ve keder iç içe geçerken Fabietto’nun geleceği de şekilleniyor. Film aynı zamanda 94. Oscar Ödülleri’nde En İyi Uluslararası Film dalında İtalya’nın resmi adayı oldu.

The Witcher 2. Sezon (Dizi) | 17 Aralık 2021

The Witcher 2. Sezon Netflix Aralık 2021 takvimi

Henry Cavill’in başrolünde yer aldığı ve Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan The Witcher‘ın beklenen 2. sezonu, nihayet 17 Aralık’ta gösterime giriyor. Geralt ve Ciri’ye daha fazla odaklanacağı bilinen yapım aynı zamanda yeni yüzleri de ekrana taşıyacak.

Emily in Paris 2. Sezon (Dizi) | 22 Aralık 2021

Emily in Paris 2. sezon Netflix Aralık 2021 takvimi

Geçen yıl bu zamanlarda 2. sezon onayı alan Emily in Paris, 22 Aralık 2021’de tüm bölümleriyle dijital yayın servisindeki yerini alacak. Daha fazla eğlence, daha fazla moda ve daha fazla gafla dolu yeni sezonda, Paris’e uyum sağlayan Emily tutku dolu bir gecenin ardından beklenmedik sorunlarla karşılaşacak.

Don’t Look Up (Film) | 24 Aralık 2021

Don't Look Up

Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett gibi isimlerin yer aldığı Don’t Look Up da gelecek ay içinde çıkacak filmler arasında yer alıyor. Oscar ödüllü Adam McKay tarafından yazılan ve yönetilen kara mizah ve bilimkurgu temalı Don’t Look Up, astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiaskyve hocası Dr. Randall Mindy’nin yaşadıklarına odaklanıyor.

Cobra Kai 4. Sezon (Dizi) | 31 Aralık 2021

Cobra Kai 4. Sezon

İlk 2 sezonu Youtube Originals işi olan gelen ve Karate Kid efsanesinin devamı olarak nitelendirilen Cobra Kai‘nin 4. sezonu da yıl bitmeden dijital yayın platformu kütüphanesindeki yerini alacak. Valley ruhunu korumak için verilen savaş yeniden başlıyor. Yeni ittifaklar, benzeri görülmemiş büyüklükte tehditler ve herkesin cevabını merak ettiği tek bir soru: All Valley Turnuvası’nda kazanan taraf hangisi olacak?

Sizler Netflix’in Aralık 2021 takviminde en çok hangi yapımın gelecek olmasına seviniyorsunuz? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

kara delikler altın

Yeni Keşif: Kara Delikler Altın ve Gümüş Üretebiliyor

Zaman Çarkı 3. Bölüm İnceleme

Zaman Çarkı 3. Bölüm İncelemesi: Güvenli Bir Yer