in ,

New York Şehrini Koruyan Süper Kahramanlar

Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık şehri New York’u koruyan nice süper kahraman var. Gelin bu şehri koruyan süper kahramanların ve ekiplerin yaşadığı, koruduğu ve evlerinin/sığınaklarının yer aldığı güzel bir infografiğe birlikte göz atalım.

New York Super Kahramanlar
- Reklam -
- Reklam -

Süper kahramanlar yeri geliyor bilumum tehlikeye karşı dünyayı, hatta evreni korumak için ellerinden geleni yapıyorlar. Kozmik varlıklara, çeşitli uzaylılara karşı birbirinden süper güçleriyle savaş veriyorlar.

Ancak kahramanların hepsinin savundukları yerler bu kadar devasa değil. Hatta birçoğunun koruduğu bölgeler çok daha mütevazı. Doğduğu ve yetiştiği şehri, hatta mahallenin tehlikelerine karşı halkın dostu olan da bir hayli süper kahraman mevcut.

En çok ismini duyduğumuz ve her toprağının karış karış süper kahraman ve kötülerle dolu olduğumuz bir yer var; New York şehri. Başta Marvel olmak üzere DC, Image Comics ve daha birçok evrenin karakterleri burada yer alıyor.

- Reklam -

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en kalabalık şehir olmasının da sebebiyle hem yaşadığı hem sığınağının/evinin yer aldığı hem de koruduğu bu şehirde o kadar çok ünlü kahraman var ki! Spider-Man (Peter Parker ve Miles Morales), Luke Cage, Doctor Strange, Daredevil, Captain America, Moonknight, The Fantastic Four, Punisher, The Watchmen, Ghostbusters, Ninja Turtles ve daha nicesi…

- Reklam -

Tabii ki nerede süper kahraman varsa tahmin edeceğiniz üzere orada kaçınılmaz şekilde kötü de vardır. Bu da çok kahraman olmasına rağmen dertlerin bitmemesinin en büyük sebebi.

Gelin kalabalık New York şehrini koruyan süper kahramanların ve ekiplerin yaşadığı, koruduğu ve evlerinin/sığınaklarının yer aldığı bu güzel infografiğe birlikte göz atalım:

New York
* * *
Avengers: Endgame Sonrası Vizyona Girecek Marvel Filmleri

Kaynak: Reddit – u/drsleep007

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

gökbilim tehlike starlink

Gökbilimcileri Bekleyen Tehlike: Astronomi Ölüyor mu?

La Casa de Papel

La Casa de Papel 3. Kısım Yeni Fragmanı Bizlerle