in ,

Bilimkurgu Okumak İsteyenlere: Seçimini Yap, En Uygun Kitap Önerisine Ulaş

İstikamet gelecek! Uzaylı istilası mı istersin, yoksa daha çok distopya mı seviyorsun? Testi çöz, senin için en uygun bilimkurgu kitabı önerisine ulaş!

Bilimkurgu Kitap Öneri Test

Tıpkı fantastik edebiyat gibi, bilimkurgu da kaçış edebiyatı adı altında uzun yıllar hor görüldü. Ancak zaten bilimkurgu okurunun haz duyduğu asıl şey, şimdiki zamandan kopup geleceğin bilinmezliğine doğru yolculuğa çıkmaktı.

Adını edebiyat tarihine kazımış birçok önemli yazarın eserler verdiği bu edebiyat türü, günümüzde de popülerliğini artırarak sürdürüyor ve okurlar için geleceğe kapılar açıyor.

Bilimkurgu okurları için için türün görece bilinen kitaplarını bir kenara aldık ve daha az bilinen, seveceğinizi düşündüğümüz eserlerden bir liste oluşturduk.

11 soruluk testimizi çözün ve kendinize en uygun bilimkurgu kitabı önerisini öğrenin! Toplamda 11 kitaplık bir öneri listemiz var.

Dileriz gönlünüzden geçen kitabı bulabilirsiniz!

[wpViralQuiz id=120004]

Sonuçları bizimle ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

İyi eğlenceler dileriz!


* Sitemizde bulunan diğer testleri çözmek için buraya tıklayın!

Kapak illüstrasyonu: Moebius

Ege Aköz

11 Ağustos 2001 yılında İstanbulda doğdum. Çoğu çocuk gibi çizgi film ve bilgisayar oyunları tutkum oldu. Daha sonra yabancı dizi ve filmlerin içine girdim, yabancı dile olan ilgim ve çocukluktan gelen fantastik dünyaları keşfetme arzum daha da arttı. Lise yıllarımdaysa müzik hayatımın en önemli parçalarından biri haline geldi. Şimdilerde üniversiteye tutunmaya çalışıyor, sizlere hazırlarken çok eğlendiğim testler sunuyorum.

26 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Bay_Karamsar Bay_Karamsar dedi ki:

    Kurbağa Adası

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

21 cevap daha var.

The Last of the Mohicans Dizi

The Last of the Mohicans Dizi Oluyor

lucifer dennis haysbert allstate

Lucifer 5. Sezonda Tanrı Rolü Belli Oldu