Brad Pitt ve Liv Tyler’lı Bilimkurgu Filmi “Ad Astra”dan Yeni Fragman

Brad Pitt, Tommy Lee Jones ve Liv Tyler'ın başrolleri paylaştığı Ad Astra adlı bilimkurgu filminden yeni bir televizyon fragmanı yayınlandı.

Bilimkurgu türündeki Ad Astra adlı filmin televizyon için hazırlanan fragmanından önce, dilerseniz gelin konusuna tekrar kısaca göz atalım:

Astronot Roy McBride kayıp babasını bulmak ve gezegenimizin varlığını tehdit eden bir gizemi çözmek için güneş sisteminin dışına kaar gider. McBride’ın yaptığı bu yolculuk, insan varlığının doğasına ve kozmostaki yerimize meydan okuyan sırları ortaya çıkaracaktır.

Film projesi ilk olarak 2016 yılında açıklanmış ve yönetmeni James Gray “uzayda seyahatle ilgili en gerçekçi tasivri” sunmak istediklerini söylemişti. Daha sonrasında 2017 Nisan’ında Brad Pitt ile anlaşılmış ve o yılın sonuna kadar da geriye kalan diğer oyuncular belli olmuştu. Geçtiğimiz yılın ağustos ayında başlayan çekimleri de ekim gibi tamamlanmıştı.

Gizem, gerilim, uzay gibi konuları içerisinde birleştiren filmin yönetmeliğini başta da belirttiğimiz gibi James Gray üstleniyor. Kendisini The Lost City of Z filminden hatırlıyoruz. Fimde Pitt ve Jones’a Ruth Negga, Donald Sutherland, Liv Tyler, Ravi Kapoor gibi isimler eşlik edecek.

20 Eylül 2019 tarihinde gösterime girecek filmin televizyon için hazırlanan Ad Astra fragmanına birlikte göz atalım.

Çıkması planlanan tarihi biraz geçiren Ad Astra isimli bu filmin yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce beklememize değecek mi? Yönetmenin belirttiği gibi gerçekçi olacağı konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Forumlarımızda bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * * * * * * * * * * *

* Brad Pitt’li Ad Astra Filminden İlk Fragman

* En Bilimsel 8 Bilimkurgu Filmleri

GÖZ ATIN  Olcay Şeker İmzalı Yerli Bilimkurgu Romanı "7 Pencere" Çıktı

Stranger Things Kitap

Brad Pitt ve Liv Tyler’lı Bilimkurgu Filmi “Ad Astra”dan Yeni Fragman için 3 yorum

  1. Davram dedi ki:

    Per aspera bebeğim, per aspera ad astra :star:


  2. Pardus dedi ki:

    Güzel bir şeye benziyor.


  3. Bu adam ruhunu şeytana mı satmış ya, niye yaşlanmıyor ???


Brad Pitt ve Liv Tyler’lı Bilimkurgu Filmi “Ad Astra”dan Yeni Fragman

Brad Pitt, Tommy Lee Jones ve Liv Tyler’ın başrolleri paylaştığı Ad Astra adlı bilimkurgu filminden yeni bir televizyon fragmanı yayınlandı.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Geek, Sinema, Video
The Passage
Gerilim Dizisi “The Passage”a İlham Veren Serinin Son Kitabı Türkçede

The Passage dizisine de ilham veren Hiçlikten Gelen Kız üçlemesinin son kitabı olan "Aynalar Şehri",...

Kapat