in ,

Brad Pitt ve Liv Tyler’lı Bilimkurgu Filmi “Ad Astra”dan Yeni Fragman

Brad Pitt, Tommy Lee Jones ve Liv Tyler’ın başrolleri paylaştığı Ad Astra adlı bilimkurgu filminden yeni bir televizyon fragmanı yayınlandı.

Ad Astra tv fragman
- Reklam -
- Reklam -

Bilimkurgu türündeki Ad Astra adlı filmin televizyon için hazırlanan fragmanından önce, dilerseniz gelin konusuna tekrar kısaca göz atalım:
Astronot Roy McBride kayıp babasını bulmak ve gezegenimizin varlığını tehdit eden bir gizemi çözmek için güneş sisteminin dışına kaar gider. McBride’ın yaptığı bu yolculuk, insan varlığının doğasına ve kozmostaki yerimize meydan okuyan sırları ortaya çıkaracaktır.
Film projesi ilk olarak 2016 yılında açıklanmış ve yönetmeni James Gray “uzayda seyahatle ilgili en gerçekçi tasivri” sunmak istediklerini söylemişti. Daha sonrasında 2017 Nisan’ında Brad Pitt ile anlaşılmış ve o yılın sonuna kadar da geriye kalan diğer oyuncular belli olmuştu. Geçtiğimiz yılın ağustos ayında başlayan çekimleri de ekim gibi tamamlanmıştı.

Gizem, gerilim, uzay gibi konuları içerisinde birleştiren filmin yönetmeliğini başta da belirttiğimiz gibi James Gray üstleniyor. Kendisini The Lost City of Z filminden hatırlıyoruz. Fimde Pitt ve Jones’a Ruth Negga, Donald Sutherland, Liv Tyler, Ravi Kapoor gibi isimler eşlik edecek.

20 Eylül 2019 tarihinde gösterime girecek filmin televizyon için hazırlanan Ad Astra fragmanına birlikte göz atalım.

YouTube video

- Reklam -

Çıkması planlanan tarihi biraz geçiren Ad Astra isimli bu filmin yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce beklememize değecek mi? Yönetmenin belirttiği gibi gerçekçi olacağı konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı Forumlarımızda bizlerle paylaşabilirsiniz.

- Reklam -

* * * * * * * * * * * *

* Brad Pitt’li Ad Astra Filminden İlk Fragman

* En Bilimsel 8 Bilimkurgu Filmleri

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Davram Davram dedi ki:

    Per aspera bebeğim, per aspera ad astra :star:

  2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Güzel bir şeye benziyor.

  3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Bu adam ruhunu şeytana mı satmış ya, niye yaşlanmıyor ???

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

The Passage

Gerilim Dizisi “The Passage”a İlham Veren Serinin Son Kitabı Türkçede

Kingsman

“Kingsman”ın Geçmişini Aydınlatacak Filmden İlk Fragman