Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

9 Ağustos'ta gösterime girecek Artemis Fowl'dan ilk kısa fragman geldi.

Eoin Colfer’in genç-yetişkin türündeki sekiz kitaplık fantastik-bilimkurgu serisi Artemis Fowl‘dan uyarlanan film, ilk kısa fragmanına kavuştu.

Kenneth Branagh’ın yönettiği film tıpkı kitaplarda olduğu gibi dünyanın en genç suç dehası Artemis Fowl’un maceralarını konu alacak ve kahramanımızın peri ırkına karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatacak.

Artemis Fowl’un 9 Ağustos 2019′da gösterime girmesi bekleniyor. Filmde yer alacak oyuncularla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz şuradaki haberimize göz atabilirsiniz.

 • 14
  Shares
GÖZ ATIN  Artemis Fowl Filminin Oyuncuları Belli Oldu
Etiketler:  

Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı için 14 yorum

 1. Agape dedi ki:

  Kitapları benim en sevdiğim gençlik serilerindendir. İçeriği bildiğimden perilerle alakalı o teknolojik dünyayı güzel yansıtmışlar. Yeraltı dünyasının o parlak ve ileri teknoloji kısmı cuk oturmuş. Oyunculuk konusunda benim de şüphelerim var. Özellikle kahya ki kilit karakterdir kendisi. Her zaman olduğu gibi sanırım kitaplar daha güzel olacak. Daha ziyade seri tamamlansa gözüm açık gitmem.


 2. Asın bayrakları çünkü Artemis Yayınevi bu seriyi yeni kapak ve gözden geçirilmiş çeviri ile editörlükle birlikte yeniden basacak.

  Kesin bilgi :slight_smile: İş yerindeyim diye ss atamıyorum.


 3. Agape dedi ki:

  Vallahi bayrak da yok evde. Son 5 yılda aldığım en sevindirici haber oldu. 10 yıl bile olabilir. :sweat_smile: Tam sevindirik olmadan önce basılmayanlar da basılacak mı? Her sene fuarda soruyorum. Hep muğlak yanıtlar alıyorum. Hatta bir ara baskı yaptığı dönemde fuara getirmiyorlardı bile. Kaç defa ortalığı alt üst ettirdim bilmiyorum. :roll_eyes: Baştan başlanacak ise eğer sanırım 7. Ve 8. Kitaba gelesiye yine epey vakit geçer. Umarım yine yarısında vazgeçmezler. Vazgeçmesinler nolur…


 4. Baştan başlayacaklar gibi görünüyor. Ama zaten editörlük falan berbat halde. Temiz temiz (yani umuyorum) başlamaları daha sağlıklı olacaktır.

  Şimdi filmi geliyor ya bu defa yarım kalmaz bence :slight_smile:


 5. narpal dedi ki:

  Tutarsa bu sefer özel ciltli, yazar önsözü olan kırmızı kapaklı versiyonu gibi farklı edisyonları diye arka arkaya basılır.


Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

9 Ağustos’ta gösterime girecek Artemis Fowl’dan ilk kısa fragman geldi.

 • 14
  Shares

 

 

Başa dönün
Daha fazla Video
Aslan Kral’dan İlk Teaser Geldi

Temmuz 2019'da live action olarak gösterime girecek Disney yapımı Aslan Kral'dan (The Lion King) ilk...

Kapat