Londra Nehirleri

Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

9 Ağustos'ta gösterime girecek Artemis Fowl'dan ilk kısa fragman geldi.

Eoin Colfer’in genç-yetişkin türündeki sekiz kitaplık fantastik-bilimkurgu serisi Artemis Fowl‘dan uyarlanan film, ilk kısa fragmanına kavuştu.

Kenneth Branagh’ın yönettiği film tıpkı kitaplarda olduğu gibi dünyanın en genç suç dehası Artemis Fowl’un maceralarını konu alacak ve kahramanımızın peri ırkına karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatacak.

Artemis Fowl’un 9 Ağustos 2019′da gösterime girmesi bekleniyor. Filmde yer alacak oyuncularla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz şuradaki haberimize göz atabilirsiniz.

GÖZ ATIN  Artemis Fowl Filminin Oyuncuları Belli Oldu
Etiketler:  

Son Savaş
Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı için 16 yorum

  1. Asın bayrakları çünkü Artemis Yayınevi bu seriyi yeni kapak ve gözden geçirilmiş çeviri ile editörlükle birlikte yeniden basacak.

    Kesin bilgi :slight_smile: İş yerindeyim diye ss atamıyorum.


  2. Agape dedi ki:

    Vallahi bayrak da yok evde. Son 5 yılda aldığım en sevindirici haber oldu. 10 yıl bile olabilir. :sweat_smile: Tam sevindirik olmadan önce basılmayanlar da basılacak mı? Her sene fuarda soruyorum. Hep muğlak yanıtlar alıyorum. Hatta bir ara baskı yaptığı dönemde fuara getirmiyorlardı bile. Kaç defa ortalığı alt üst ettirdim bilmiyorum. :roll_eyes: Baştan başlanacak ise eğer sanırım 7. Ve 8. Kitaba gelesiye yine epey vakit geçer. Umarım yine yarısında vazgeçmezler. Vazgeçmesinler nolur…


  3. Daha ben de okumadım seriyi maalesef. Sadece ilk kitabın bir kısmına baktım o kadar. Ama eğlenceli duruyor, film çıkmadan okuyacağım.


Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

9 Ağustos’ta gösterime girecek Artemis Fowl’dan ilk kısa fragman geldi.

Başa dönün