Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

9 Ağustos'ta gösterime girecek Artemis Fowl'dan ilk kısa fragman geldi.

Eoin Colfer’in genç-yetişkin türündeki sekiz kitaplık fantastik-bilimkurgu serisi Artemis Fowl‘dan uyarlanan film, ilk kısa fragmanına kavuştu.

Kenneth Branagh’ın yönettiği film tıpkı kitaplarda olduğu gibi dünyanın en genç suç dehası Artemis Fowl’un maceralarını konu alacak ve kahramanımızın peri ırkına karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatacak.

Artemis Fowl’un 9 Ağustos 2019′da gösterime girmesi bekleniyor. Filmde yer alacak oyuncularla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz şuradaki haberimize göz atabilirsiniz.

 • 13
  Shares
Etiketler:  
Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı için 3 yorum

 1. Agape dedi ki:

  Merakla beklediğim filmlerden birisidir. Acaba nasıl olacak, Mulch’ı oynayan hakkını verebilecek mi, Artemis o bilmiş görünümü sergileyebilecek mi? Bu ve bunun gibi sorular kafamı kurcalayıp duruyor. Serinin basımı yarıda kesilmişti. Bir umut belki filmden sonra kalan kitapları da basılır da huzura kavuşurum. Kesin olarak söyleyebileceğim tek şey kahya olmamış ya… O adam, kitaptaki o heybetli adamla ne alaka? Hayal kırıklığı… Artemis de çok masum göründü gözüme. Daha cin bakışlı, daha yaramaz bir yapıda beklemiştim. Gerçi izleyince daha net fikre sahip olurum. En çok merak ettiğim ise Mulch adlı cüce. Onun o çenesini çıkartması filan nasıl yapılacak acaba?
  Son olarak belirtmek isterim ki kitaptaki peri ve cüce kavramı bilinenden çok farklıdır.


 2. Husey dedi ki:

  Kitabını bilmiyorum ama fragmana kıl oldum resmen. Oyuncular ve oyunculuk vasat gibi geldi bana.


 3. Agape dedi ki:

  Kitapları benim en sevdiğim gençlik serilerindendir. İçeriği bildiğimden perilerle alakalı o teknolojik dünyayı güzel yansıtmışlar. Yeraltı dünyasının o parlak ve ileri teknoloji kısmı cuk oturmuş. Oyunculuk konusunda benim de şüphelerim var. Özellikle kahya ki kilit karakterdir kendisi. Her zaman olduğu gibi sanırım kitaplar daha güzel olacak. Daha ziyade seri tamamlansa gözüm açık gitmem.


Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

9 Ağustos’ta gösterime girecek Artemis Fowl’dan ilk kısa fragman geldi.

 • 13
  Shares

 

 

Başa dönün