in

Artemis Fowl Filminin İlk Fragmanı Görücüye Çıktı

9 Ağustos’ta gösterime girecek Artemis Fowl’dan ilk kısa fragman geldi.

Eoin Colfer’in genç-yetişkin türündeki sekiz kitaplık fantastik-bilimkurgu serisi Artemis Fowl‘dan uyarlanan film, ilk kısa fragmanına kavuştu.

Kenneth Branagh’ın yönettiği film tıpkı kitaplarda olduğu gibi dünyanın en genç suç dehası Artemis Fowl’un maceralarını konu alacak ve kahramanımızın peri ırkına karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatacak.

Artemis Fowl’un 9 Ağustos 2019′da gösterime girmesi bekleniyor. Filmde yer alacak oyuncularla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz şuradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Oyla!

16 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Firtinakiran Firtinakiran dedi ki:

  Asın bayrakları çünkü Artemis Yayınevi bu seriyi yeni kapak ve gözden geçirilmiş çeviri ile editörlükle birlikte yeniden basacak.

  Kesin bilgi :slight_smile: İş yerindeyim diye ss atamıyorum.

 2. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Vallahi bayrak da yok evde. Son 5 yılda aldığım en sevindirici haber oldu. 10 yıl bile olabilir. :sweat_smile: Tam sevindirik olmadan önce basılmayanlar da basılacak mı? Her sene fuarda soruyorum. Hep muğlak yanıtlar alıyorum. Hatta bir ara baskı yaptığı dönemde fuara getirmiyorlardı bile. Kaç defa ortalığı alt üst ettirdim bilmiyorum. :roll_eyes: Baştan başlanacak ise eğer sanırım 7. Ve 8. Kitaba gelesiye yine epey vakit geçer. Umarım yine yarısında vazgeçmezler. Vazgeçmesinler nolur…

 3. Avatar for narpal narpal dedi ki:

  Tutarsa bu sefer özel ciltli, yazar önsözü olan kırmızı kapaklı versiyonu gibi farklı edisyonları diye arka arkaya basılır.

 4. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Sekiz sene geçti… Film Disney tarafından 29 Mayıs 2020’ye ertelendi. Artemis, seneler önce çıkmış kitapları devam ettiremiyor. Bazen insan “Keşke adam yazamasaydı. En azından yazamıyor da gelmiyor derdik.” diyor. Sekiz sene önce yazıp da gelmemesi bambaşka bir dert. İnsan ne hallere düşüyor… 2003 yılında başlayan işkencemiz “on altı” senedir sürüyor. @cankutpotter Sen okuduysan bana bir özetle ya. Vallahi ben çürüdüm artık. :smiley:

  2001’de 12 yaşında olan Artemis şu an otuz yaşında… :no_mouth:

  Not: Bir sene sonra konuyu böyle sitemkar hortlatmak istemezdim…

 5. Avatar for cankutpotter cankutpotter dedi ki:

  Daha ben de okumadım seriyi maalesef. Sadece ilk kitabın bir kısmına baktım o kadar. Ama eğlenceli duruyor, film çıkmadan okuyacağım.

Söyleyeceklerin mi var? Kayıp Rıhtım Forum'a gel ve sen de yorum yap!

11 cevap daha var.

13. Gerçeklik Serisinin İlk Kitabı “Gizemli Mektuplar Güncesi” Raflarda

Guillermo del Toro’nun Boşta Kalan Senaryoları Dudak Uçuklatıyor